şükela:  tümü | bugün
  • the black heart procession'ın 2013 yılında dağılmasının ardından, 2016’da iki konser için döndüğünü açıklaması ve akabinde 2017 yılı konserlerine istanbul'u eklemesiyle gerçeğe dönüşecek olan konserdir.

1 nisan cumartesi gecesi zorlu performans sanatları merkezi studio sahnesinde gerçekleşecek olan konser tüm tbhp severlere hayırlı olsun!

http://www.birbabaindie.com/?p=13012
  • uzun zamandır beklediğim, büyük ihtimalle gideceğim konser. dolar 3.50 tl oldu tabi bilet fiyatları zorlu'da olacağını da düşünürsek kol gibi olabilir.
  • aynı güne kuzenin düğününün olması nedeniyle gidemeyecegim ve bu sebepten ötürü kendimi kesmeyi düşündürmüş konserdir. bir dönem agzımıza sıçtığından bir de canlı canlı sıçtırayım gibi düşüncem vardı, olmuyor. *
  • rüyamda görüp hatta dahası biletini aldığım konserdir.ücret 45 tl ben öğrenciyim derseniz 30 kaat.

zorlu psm nin sayfadan alabilirsiniz komisyon falan yok fiyat sabit.izmirden istanbula biletimide aldım.mis gibi .önceden tarihi olan bi iş yapmanın güzelliğiyle uçuş puanı falan derken git gel 50 tl de ona gitti bedava oldu gibi.

konser sonrası bir gecelik kalcak yer sağlayacak bir adet yazarda buldummu tamamdır.
    zira bir o kaldı.pek saygıdeğer suserler.bir yeşil uzağınızdayım .bira ve sigaralar benden.yanında bol muhabbet
  • allahim bu bir ruya mi dedim ve sonra arkadasima kendimi cimdiklettirdim, bir digeri kafama vurdu; ruya degilmis.
  • konser vaktine değin albumlerini tekrar hatmettiren grubun konseridir