• the black heart procession'ın 2013 yılında dağılmasının ardından, 2016’da iki konser için döndüğünü açıklaması ve akabinde 2017 yılı konserlerine istanbul'u eklemesiyle gerçeğe dönüşecek olan konserdir.

1 nisan cumartesi gecesi zorlu performans sanatları merkezi studio sahnesinde gerçekleşecek olan konser tüm tbhp severlere hayırlı olsun!

http://www.birbabaindie.com/?p=13012
  • hayaldi gerçek oldu. geçen yıldan beri beslediğimiz umudun gerçek olması ve dünyadaki en iyi müziği yapan iki adam pall jenkins ve tobias nathaniel'in 3. kez istanbul'a teşrif etmeleri.
    şu şarkıları sırasıyla dinleyeceğiz, konser bitince hep birlikte biraz bağırırsak birkaç şarkı daha dinleyeceğiz.

-the waiter ( keşke 2-3-4-5-6 yı da çalsalar)
    - the old kind of summer
    -release my heart
    -even thieves couldn't lie
    -blue water-black heart
    -heart without a home
    -the winter my heart froze
    -stitched to my heart ( offf offf)
    -square heart
    -in a tin flask
    -a heart the size of a horse
  • zorlu psm'nin arayip da biletinizi iade edecegiz demesiyle elinden sekeri alinmis cocuktan beter oldum. yikildim, heder oldum.

para mara iade etmeyin lan, para iade etmeyin, tbhp'i getirin!
  • allahım nidaları attıran konser! evet izlemedik mi? izledik... konuşmadık mı? konuştuk... ama çok, çok özledik. öyle böyle değil, çok özledik yahu.

haydi bir daha it's a crime i never told you about the diamonds in your eyes, bir daha a light so dim, bir daha the letter, bir daha ah bir daha release my heart!!

ve ilk defa da olsa gently off the egde... lütfen, bu sefer lütfen!

abi sizi çok özledim ben... tobias, gelin be olm...
  • iptal olmuştur. black heart dahil, konserin de, türkiye'nin de amına koyayım dedirtmiştir.

öyle de sikindirik bir ülkede yaşıyoruz. anasını siktiniz ülkenin be terör, karışıklık, kutuplaşma, vs...

batsın lan bu coğrafya komple! bir müzik zevkimiz vardı, onun da el birliğiyle amına koydunuz. allah belanızı versin!
  • yapacaginiz isi sikeyim organizator bey!
    solistininin yine viski komasina girdigini tahmin ediyorum ama yine de emegi gecen herkesin amina koyayim.
  • formatın amına koyma pahasına olsa da...

şansımızı, bahtımızı sikeyim. bu konserin şu saat olmasına engel oluşturan her şeye kafam girsin.

yok başka bir cehennem, yaşıyoruz işte.
  • 1 nisan'ı beklerken: şafak sayan yedek subay hüznü.
  • the waiter ile başlayıp, a heart the size of a horse ile bitireceklerse şayet, çok kan, pardon yaş dökülür.
  • bugünleri görmek ne güzel. ilk konserini yaş sebebiyle kaçırmıştım...

bir ay küçüktüm ve giremedim. sonra bir de dağıldıkları haberini alınca grubu dinlemeyi iyiden iyiye bırakmıştım. tekrar toplandıklarını bile bilmezken bu haberi almak ne güzel oldu!

bağıra bağıra it's a crime söylemeden ölmek istemiyormuşum. bunu bu haberi alınca anladım. atkafalılarım bana bir a light so dim çalsın, o çatlak cırtlak sesiyle söyletsin... daha ne isteyeyim?
hesabın var mı? giriş yap