• lp denilince linkin park sandığım, heyecanla ilk entry'ye bakıp hayal kırıklığına uğradığım, chester bennington'ın intihar ettiğini hatırlayınca hüzünlere boğulduğum konser.

lp denilince piyasada linkin park akla gelir. laura mıdır nedir, adam gibi yazın ismini başlıkta, üzmeyin bizi. chester'ın ruhuna da mı saygınız yok gundiler?
  • en yüksek kategoriden heyecanla bilet alıp, sahneye takribi 100 metreden izlediğimiz konser. lp senin yüreğine, ağzına sağlık bebeğim, "human" ım. hele balkona selam çakman iyiydi ama biletleri bir kaç günde bitti denilip, 2 gün kala ek kontenjan açtık, deyip ayakta seyirciye alan açmak için ilk bilet alanları ücra köşelerde konser izleten saz heyetine (bkz: zorlu psm) (bkz: pasion turca) selam olsun. en yüksek bedelle aylar öncesinden bilet alıp; izole, cezalı küçük bir topluluk gibi kaldık tepelerde. izin verseydiniz de ayaktakilere katılsaydık. youtube' dan da bu kadarını izliyorduk oysa ki...
  • hayal gibi bir etikinlikti.
    hayal gibi diyorum cunku sanki her sey bir anda olup bitti. sarkilarin studyo kaydindan farksiz icralarini kulaklarima inanamayarak dinlerken bir sarkiyi hazmedemeden diger super bir performonsa geçis ve bunun 1.5 saat boyunca devam etmesi beni biraz sasirtmis olacak ki konser bana cok kisa geldi. keske biraz sarkilardan bahsedip bizi hazirlasaydi ama kadin bizle mi ugrasacak tabi...

sesine ve sarkilarina diyecek hicbir sey yok. ugruna harcanan her kurus ve dakikanin hakkini fazlasiyla aldiginiz bir konserdi. mikrofonun sesi sanki biraz daha arttirilmaliydi ama onun disinda agzim acik dinledim.

strange, yeni sarkisi recovery, other people, when we’re high, lost on you, into the wild, up against me, no witness, tightrope, muddy waters ve bir kac baska sarki daha vardi listede. forever for now soyleseydi benden mutlusu olmazdi heralde.

ıki saat oncesinden beklemeye basladik. onlerden izleme firsatini buldugum icin mutluyum. bu hic kolay olmadi. bel fitikli halimle oralarda biraz perisan olsam da( bel fitigi olan bilir agrilarla uzun sure ayakta durmak tam bir iskence) degdi lp’cigim. sana deger.

oturmali kisimdan izleyenler icin biraz uzuldum cunku sahneye epeyce uzaklardi. cok sacma bir duzen olmus. lp o tarafa selam edip let’s get high diyip sarkiya girerek gonul almaya calisti efenim.

keske yine gelse.
  • laura için denilebilecek söz yok yalnız müzikte aşırı altyapı olması hoşuma gitmedi. enstrümanları çok bastırıyordu. bu kadına akustik performanslar daha çok yakışıyor. gecenin şarkısı recovery oldu.
  • an itibariyle konserden bildiriyorum: bayılazaaaammm! :/
  • elimdeki 2 adet bileti satabileceğim konser.
  • bir gun arabam olursa karisik kasetini yaptirip, butun kis dinleyecegim insan. keske konserine gidebilseydim.
  • bugün açıklanan konserdir. lost on you ile cidden 7'den 70'e herkesi kendine hayran bırakan laura pergolizzi - namı diğer lp - 2018'in 1 nisan'ında iksv organizasyonu, istanbul caz festivali'nin 25. yılı etkinlikleri vesilesiyle zorlu psm'de bir konser verecek. biletler cumaya satışa çıkıyor.

bu arada, bir de ankara konseri var, bir gün öncesinde, 31 mart'ta.

kaynak
  • 20:25 gibi ön grupsuz çıkan lp ablamızın yaklaşık bir saat sahnede kaldığı, sonrasında uzun alkışlar sonucu bise çıkıp into the wild ve muddy waters söylediği hayli kısa konserdir. eskilere hiç dokunmasa da up aganist me, suspicion ve when we're high eserlerini seslendirmeden geçmemiştir. az ama öz, tatlış bir konser olarak hafızalardaki yerini almıştır.

playlistlere kazandırdığı yeni on numara şarkı için recovery dinlemek kafidir. öyle.
  • bu konser için 1 adet ayakta (öğrenci ya da normal) bileti aramaktayız, bileti boşa çıkan olursa özelden haber verirse sevinirim.
hesabın var mı? giriş yap