şükela:  tümü | bugün
  • şaka gibi geliyor ama değil. 2018'in ilk yabancı dil sınavı 1 nisan günü yapılacakmış.

ösym, sınava gelenlere kitapçığı dağıttıktan sonra şaka şaka diyebilir.

sınav tarihi

başvuru tarihi: 7 şubat 2018-15 şubat 2018
    geç başvuru tarihi: 28 şubat 2018
    sonuç tarihi: 26 nisan 2018

33.75 alarak çıktığım yolda en az 50 almak için gireceğim mümkünse 70 almak için yırtınacağım sınav olacak.

diğer yds tarihi:

(bkz: 9 eylül 2018 yds)
  • 5 kasım yökdilinden 80 üstü alacağım için beni ilgilendirmeyen sınav. ha girersem de 65 70 banko.
  • 80 üstü alacağım sınav. -aha buraya- yazıyorum.
    aha buraya.
  • olm çalışmadıysanız ve üstelik fakirseniz girmeyin lan.

zaten zenginseniz gidin gezin pazar günü. ne işin var sınavda. :/(
  • benim için yine maraton başlıyor. c seviyesi de yetmiyor b lazım.
    bu yıl da asgari ücrete tabi olmamak için ösymye bir asgari ücret fişekleyeceğim gibi görünüyor.
  • başvuru için siteye girdiğimde "ekşici olduğunuz tespit edildiği için otomatik olarak 95 puan almış sayılmaktasınız. sonuç belgenizi yazdırmak için aşağıdaki linke tıklayın" şeklinde bir mesajla karşılaştığım sınav.

not: 88,75
  • 'sen istiyor ingiliş verecek 100 türk lira'
  • en az 70 puan almak amacıyla gireceğim sınavdır.
  • o ne gızz?

--- spoiler ---
    ösym;

abi ben işi bıraktım yine geçenlerde. bıldırki hurmalar var ya, onlar şimdi tırmalıyor beni. hazırımdan yiyorum yani. o da bitiyor ve benim tekrar çalışmaya başlamam için en uygun zamanım mart ortaları. maaş nisanda yatar o da eksik yatar. hadi aylık borçları kapattım diyelim o süreçte.
    ben ne yicem?

bak böyle böyle sebep olacaksınız kötü yola düşeceğim artık.
    --- spoiler ---

şu ''güncelleme''den sonra format güncellemesi de yapılmalı. ama olumlu yönde bir güncelleme olmalı bu. şu işi çözemeyen kaç kişi kıvranıyor piyasada.

millet aç aç.