• 1 hafta sonrasına başlık parsellemek nedir arkadaş. 31 mart’a kadar hepsi parsellenmiş. ne işsiz adam varmış sözlükte be.
  • gidecek olanlar için diyorum

allah yâr ve yardımcınız olsun.

sağlıcakla gidin sağlıcakla gelin.

hayırlı işler
  • gene içinde olduğum gruptu.
  • istikrarlı şekilde çalışmaya devam ediyoruz. ama denetimler arttı yolda çevirip servisi sayıyorlar, yeri gelip ateş kontrolu yapıyorlar.
  • şaka gibi ama gerçek. işverenler ticari zekalarını keşke “paramı yöneten , işleten, kazandıran insanlardan biri hasta olursa herkesi karantinaya alırlar işler hepten durur” diye düşünebilme yetisine sahip olsa da home office çalışabilecekleri şirkete çağırmasa. operasyondaki mutlaka gitmek zorunda olan insanlar da dönüşümlü çalıştırılırsa maruz kalma ihtimali baya baya düşmüş olur. devlet bir bok yapmıyorsa bari sen yap. nasılsa ihracat yapıyoruz devlet bizi hiç durdurmayacak diyorsun içinden ama max 2 haftaya vaka şirketinden çıkınca ne bok yiyeceksin çok merak ediyorum.
    tüm işe gidenler olarak, çalışmazsak hayatımız maddi anlamda boka saracağı için her gün korkuyla işe gidiyor, evde karantinada bekleyen eşimizi çocuğumuzu sevdiklerimizi de her gün riske atıyoruz. iyi çalışmalar...
  • şaka gibi
  • selamlar ve günaydınlar , umarım şakasız ve covid19'suz bir gün geçiririz hep birlikte emekçi kardeslerim
  • coronaya selam çalışmaya devam. (özel sektör)
  • buyrun benim.
  • düne kadar ben de gidiyordum, ama hastane poliklinikleri kapatıp, nöbet usulüne döndü, gece 12-sabah 8 çalışıcam ve sağlık personelinin verdiği mücadeleye ben de katkıda bulunacağım. şu an mevcut personeli vardiya usulü dinlendirerek çalıştırmaya başladılar. en mantıklısı bu, en azından ruhen biraz olsun toparlanabiliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap