• video

akp'nin 1 nisan için hazırlayıp gündeme sunduğu komik(!) şaka videosu.
  • ay ilahi, gül gül öldüm. ne kadar komik!!
  • ülkeye ihanet eder gibi "yap-işlet-devret" adı altında, maliyetinin onlarca kat üzerine yaptırdıkları projeleri bize hizmet diye yutturmaya çalışıyorlar. ibb ve abb'den çıkan pislikleri görünce genel yönetimden çıkacak yolsuzlukları hayal edebiliyor musunuz? dünya tarihinin en çok devlet ihalesi alan şirketleri ve onların içerideki kaleleri olan sizler tek tek hesap vereceksiniz. ne yaparsanız yapın, ne kadar çırpınırsanız çırpının boşa.

ne demiş nazım hikmet? “hiçbir korkuya benzemez halkını satanın korkusu.”
  • geri zekalılar şaka nedir nasıl yapılır onu bile bilmiyorlar. hadi yaptıklarına şaka diyelim o bile saçma sapan.

yaptık diye gösterdikleri her şey, yap işlet modeli ile bizlere vergi olarak geçirdikleri şeyler. asıl mizah burada.

mesaj ince, anlayana*
  • keşke yıllardır şaka yapıyor olmasalar.
  • itiraf gibi vallahi. ayağına sıkıyor ısrarla bu partinin medya sorumluları. inanılmaz.

ben reis olsam acilen bunu yayından kaldırırdım, bunları da işten kovardım
  • ülke yönetip, belediyeler harici herhangi bir şeyi yapma yetkisi bulunmayan muhalefet üzerinden üst düzey bir şaka yaparak halkı trolleyen partinin 1 nisan videosu. beton ve silah/savunma alanı harici bir şeyi göremedik. keşke eğitimde, ekonomide, sanatta, bilimde şunu, bunu da yaptık diye koysalardı. yapsalardı da koysalardı tabii.
  • bence komik xd
  • parti devletinin genel merkezinin imamoğlunu muhattap almaya başladığını ortaya koyan video devam.
hesabın var mı? giriş yap