şükela:  tümü | bugün
  • 31 aralık gecesini 1 ocağa bağlayan gece yılbaşını beklediğimiz sıralarda bakkal bayram abinin kötü haberi veren telefonuyla sarsıldık.
    ruh hastası o.çocuğunun biri, sokakta beslediğimiz kedilerden yakaladığı bir yavruyu boğazlayarak uzun süre havasız bırakmıştı.
    kedinin burnundan uzun süre havasız kaldığı için mi bilemediğim bir nedenden ötürü kan gelmeye başlamıştı. bayram abi bu esnada bizi çağırdı. veterinere ulaşma çabaları vs epey bir zaman kaybetmiştik. sonunda belediye veterineri yılbaşı demeyip geldiler sağolsunlar. kediyi kliniğe götürdü veteriner ama malesef hayata tutunamadı zavallı.

ertesi günü polisler geldi bu olayla ilgili sokakta biraz hır gür oldu ama şerefsizin kimliğine ulaşılamadı çünkü o muhitte oturmadığı anlaşıldı.

şimdi hayvan cinayetlerinin kanıksandığı bir ülkede bu vakanın ehemmiyeti nedir diye düşünüyor insan. çünkü komşulardan bu olayı görenlerin verdiği tepki sadece psikopata kızmak olmuş. ulan bu şerefsiz geleceğin katili. siz bunu nasıl polise ihbar etmezsiniz diyemiyor insan. çünkü bilinç varsa vicdan vardır, bu insanlara hayvan hakları bilincinin yerleşmesi lazım önce.

bu olayın görüntülerini sizinle paylaşmamın nedeni bu psikopatı bulup dava etmek istiyoruz ve yardımlarınızla kamuoyu oluşturmak istiyoruz.

(+18)

(+18)

edit 1: olayın yaşandığı yer: istanbul, ümraniye, atakent mah civarı

edit 2: katilin yaşadığı düşünülen yer ümraniye son durak civarları

edit 3: arkadaşlar katil şerefsizin kimliği tespit edildi.
    şimdilik hakkımızı tabiki medeni hukuk çerçevesi içinde arayacağız ve sonucuna bakacağız. şimdi mahkeme süreciyle ilgili hukuki tavsiyesi olan varsa yeşillendirsin. aşağıda bir yazar daha fazla nasıl ceza alabilir bununla ilgili fikrini söylemiş buna benzer tavsiyeleriniz varsa yarın öğlene kadar bekliyorum.

edit 4: çocuk evinden polisler tarafından alınarak çocuk şubeye götürüldü. görüştüğümüz polisler çocuğun akli dengesinin bozuk olduğu yönünde fikir beyan ettiler.

türkiye şiddet albümünde bu fotoğrafta yerini aldı. herkese duyarlılığı nedeniyle teşekkür ederim.
  • psikolojik sorunlu bir şahıs olduğundan emin olduğum ve yardım alması gerektiğini düşündüğüm katil. kediyi öldürmek ne diye yavşak.
    yarın öbür gün çok daha ciddi olayların aktörü olacağı aşikar önlem alınması gerekir.
  • görüntülerde şahısın yüzü çok açık belli, polis isterse anında bulur bu şerefsizi. kamuoyu oluşturmamız lazım desteğinizi esirgemeyin.
  • her zaman diyorum: hayvana bunu yapan insana da aynısını yapmaktan çekinmez. o yüzden insana yapmış gibi cezalandıracaksın.
  • allah bin belasını versin böyle memleketin!! yeter artık hayvanlar ayrı insanlar ayrı çekiyor bu ruh hastası pisliklerden. aldığı nefes zarar soysuzun ne diye yaşatırsınız bilmem ki.

tutup aynı şekil boğazlasam iti adamdan sayıp ceza verirsiniz bir de ellerine sağlık demeniz gereken yerde...
  • bunu yapan katıksız orospu çocuğudur. inşallah bir an önce bulunup cezası verilir.
  • şu arkadaşın adresini mekanını bulun da çaresiz bi kediye saldırmak neymiş gösterelim dedirten cinayet. polis mi ? ne polisi ? bilmem kaç lira ceza kessinler diye mi polisi beklicez ? kendini savunamayan bi yavrucağa bunları yapan caniyi şahsen ziyaret etmek istiyorum. bilgisi olan arkadaşlar birer mesaj uzağınızdayım.
  • klasik olacak ama bu katilin suçu cinayet yerine fetoculuk olsaydı, polis; bu katili, kısa süre içinde bulur ve hapse tıkardı. çünkü fetoculuk, uzuna karşı bir suç fakat diğer suçlar şahısların kendilerine karşı olduğu için devlet nezdinde pek bir önemi olmuyor. (gel de eski türkiye'yi arama, eski türkiye'yi beğenmeyenler; fetocular, akçomarlar, pkk'lılardır genelde ama arada birkaç idiot lümpen de çıkıyor.)

zulme rıza da zulümdür. instagram yorumlarından anlaşıldığı kadarıyla bu katilin ilk vukuatı değil, unutulmayacak ve beynine kazınacak bir ceza almazsa son olacağa da benzemiyor.

duyarlı vatandaşlar; bunun gibileri gördüğünüz an bağırın çağırın, gücünüz yetiyorsa katilin façasını aşağı alın, şiddet gösterin, çünkü; bunların anladığı yegane dil budur. madem akıl hastası dışarıda ne işi var? bakın iddia ediyorum, bu katil durdurulmazsa sıra çocuklara gelebilir.

devletten bir şey beklemeyin, şu an kuzgunlar leş ile meşgul. artık adaleti birilerinin sağlaması gerek! yapılanlara göz yummayın ki sıra size, yakınlarınıza ve çocuklarınıza gelmesin.
  • psikolojisi bozuk biri olduğu belli. bulunması ve önce tedavi edilmesi gerekiyor.

edit: arkadaşlar bana küfür etmeyin. ben bu arkadaşın tedavi edilmesi gerektiğini söyledim sadece. bu kadar nefret ile nasıl yaşıyorsunuz?
  • bu orospu çocuğunun acilen bulunması için up.