şükela:  tümü | bugün
  • edit: doların aşağı yukarı 4 tl olduğu zamanlarda ileride tahminim tutarsa falan arkadaşlarıma göstermek niyetiyle öylesine açıp yazdığım, ülkem hakkında o kadar umutsuzken bile iyimser olmaya çalıştığım, ancak şimdi bazı düşük iq'lu organizmalar tarafından manipülasyon gerekçesiyle şikayet edileceğim söylenen entry. daha 4 ay geçmeden tahminimi kat kat katlayacak bir kur olacağını düşünememişim bile düşünün artık ne kadar iyimser bir tahminde bulunduğunu. :)

:d memlekete ruh hastası da lazım da bu kadarı fazla. kendilerinin doğal azot döngüsüne kısa zamanda katılmalarını diliyorum zira yaşam kaynaklarını boşuna tüketmekteler.

entry içeriğini silmek zorunda kaldım türkiye'de haddinden fazla ruh hastası olduğunu hatırlattıkları için, yazdığım iki yazıya sebep baş ağrısı çekemem. dolarınız da batsın siz de batın tez zamanda. :)
  • resmi kur uygulaması ile 2tl'den satılacak kur.
  • 5 ile 5,10 arasi olacak kurdur. ytd.link
  • güçlü bir türkiye için 4.8 4.9 arasında olacak ve ilk üç ay sonunda 5'e çıkacaktır diyorum.
  • kuru bilmem ama burada bok sineği gibi ellerini ovuşturup 5 yetmez 6 olsun diye umut eden hatırı sayılır bir güruh mevcut.
  • şuanda ki seviye de olmayacağı kesin olan kurdur.
  • ulan hepiniz hayinsiniz bakın hain değil hayinsiniz.
    ülke şaha kalkmış gidiyor,almanyasından,uruguayına,papau yeni ginesinden,mozambik cumhurriyetine herkes bizi kıskanır olmuş.
    yollaaaaaar,köprüleeeeer muazzam avmler dört bir yanımızı sarmış,askeri ücret evet yine yazıyorum asgari 'deyil ' askeri ücret 1603 lira olmuş,
    milli tankımız ponçik,milli ve yerli arabamız tirbişon yollara ve savaş alanlarına çıkmış
    siz hala 2019 yılında dolar kuru ne olur üzerinden manipilasyon yapıyorsunuz.
    ulan tuvalet 1 milyondu be 1 milyon şimdi 1 lira nankör herifler.
    büyük resmi görmekten aciz ekşici piçler sizi.
    her şeye muhalefet edin siz gılışdaroğlu gelsin de dolar 4 lira mı olsun (şuan 3,99 ).
    adamda liderlik vasfı yok,sgk'yı da batırdı.
    cenab-ı mevlam reisimize zeval vermesin,ayağına taş kondurmasın,dolardan bize ne,
    kafir ameriganın,siyonis israyilin oyunu bunlar.
    akşam kuşçular kahvesinde elimde okey varken yaptık bu tespitleri ki ne derece gergin olduğumu siz düşünün.
    o ahval ve şeraitte dahi büyük resmi gördüm,üzerimize oyananan amerigan oyunlarını çözdüm.
    üniversite okumuş insanlarsınız ama köydeki cemal dayıdan bir farkınız yok.
    yüredur reyiz.
    dolar4,85 ,euro 5,50 ,benzin 6,5
    guşlu turkiya için ben varım,
    sen de ( sen de dersen sen kısmında ki e kapalı e olarak okunacak )
    sen de var mısın ?
  • 4.70'i banko üzerini bilemem.
  • 4,48 ile iyimser bir tahmin yapayım.