• tam bir rezalettir. milliyetçi duygulardan tamamen arınmış ve bir kenara bırakmış şekilde yorum yapıyorum. senin ülkenin göz bebeği şehrinin en ünlü meydanında, öso bayrağı açılıp suriye sloganları atılarak eğleniliyorsa bu büyük bir rezilliktir.
    çağrışım serbest ya nedense bana liveleak videolarındaki allah-u akbar nidaları geldi. bir sonraki de bu nidalar eşliğinde kafa kesme eğlencesine(!) dönüşmez umarım ama sonumuz hayır falan değil.

edit: imla.
    edit 2: bayrak öso’ya aitmiş, entryi o şekilde güncelledim.
  • yanlış anlaşılmasın tamam yılbaşı gecesi sende eğlen seninde hakkın var ama, sen gel taksim'in ortasında 70-100 kişi toplan sloganlar eşliğinde " suriye suriye " diyerek bayrağını aç, sonra insanlardan sempati bekle.

kusura bakmayın ama ben burda art niyet ararım arkadaş. bence halkı kışkırtmaktan başka bir işe yaramıyor yaptığınız. ya bir de arapsınız haram değil mi oğlum bu yılbaşı. bizim buradakiler kendini yırttı haram diye siz hala laylaylom.
  • gece gece küfrettiren sinir bozucu eğlence. siktirin gidin halep’te eğlenin. link
  • işin ilginç tarafı, bayrağını kaldırdıkları ülkeden kaçıp, bir de utanmadan bunun fanatikliğini yapıyorlar. seviyorsan siktir git savaş amk kekosu burada ne arıyorsun?
  • max. 10 sene sonra parti kurup meclise girecekler.

yine max. 10 sene sonra belki de şu an ki mhp'den çok belediyeyi yönetecek belediye başkanları olacak.

senin benim büyüklerimin savaşıp bağımsızlık kazandırdığı bu topraklarda zıplaya zıplaya eğlenecek/eğleniyor, onun bunun karısına kızına laf atıyor, bedava yaşıyor, vergisiz yaşıyor, sen ben gss primi yüzünden hastaneye gitmeye korkarken bedava sağlık hizmeti de alıyor.
  • şampiyon oldular herhalde...
  • herşeyi geçtim 1 tane kadın yok lan 1 tane kadın yok ?
    doktor esad sen ne büyük adamsın.yolun açık olsun büyük insan.
  • sabahtan beri vay noel vay günah vay islama aykırı diye başlık açan gerizekalıları göremediğimiz başlık. bir adet gerizekalıda; sözlük faşistlerini çıldırtmış falan demiş... he yavrum yarın götüne bıçağı takınca bunlar o zaman kim çıldırıyor göreceğiz...
  • ıslamin sadece siyasal olani degil her cesidi sorundur. sekil 1-a
  • istanbul’un kalbinde taksim’de suriye bayrağı açıp suriye suriye diye bağıran araplardır. sanki istanbul’u işgal edip ele geçirmiş gibi zafer kutluyorlar.
hesabın var mı? giriş yap