şükela:  tümü | bugün
  • edit: gelen yoğun mesajlar üzerine ortada rezalet olmadığına ve girdiğim entryi silmeye karar verdim. yolcunun yokluğunun farkedilmemesi normal bir olaymış. telefona bakacağıma otobüsü takip etseymişim. (herkes çok biliyor telefona baktığımı, kardeşimle oturmuş olamam.)
    özet: terminalde 5 dakika kala vezneye otobüsü sordum. henüz yolda olduğunu söylediler. herkes gibi bende içeride bekledim çünkü bindiğim terminalde otobüs gelince duyuruluyor, otobüs gelince çıkarım dedim. duyuru yapılmadı, 10 dakika sonra vezneye gittim otobüs nerde kaldı demek için otobüsün beni almadan gittiğini öğrendim. benimle birlikte 5 yolcu binecekmiş, yanlış sayıp yola çıkmışlar, 10 dakika gitmiş, geri dönemezmiş otobüs. bir sat sonraki otobüste yer ayarladılar, onunla ulaşımımı sağladım.

tanım: yolcusunu almadan giden otobüs firmasının bana yaşattığı rezalet. sizin rezalet tanımınıza uymayabilir.
  • çok büyük rezalet değildir. ya erkek yanına zorla oturtsalardı? işte o zaman rezaletin daniskası olurdu.

bayanlar dikkat edin, bayan yanına oturmak isteyen erkekler isimlerini deniz olarak yazdırıp bir karışıklık olmuş diye otobüs içinde sapıklık yapıyorlar. mağdur olmamak için binmeden yanımda deniz diye birisi oturuyor mu diye mutlaka sorun.
  • demek ki bu efetur degnekci-dolmuscu zihniyeti ile calisan bir firma.
    gecmis olsun. 1 saatlik bekleme ile ucuz atlatmissiniz.
  • sözlükte son rezaletlere bakıyorum da, biri uçuş saatini 00:25 olarak alır, uçuşu ertesi gün zannedip kaçırır, yurt dışında parasız kaldım geri dönemiyorum der, öbürü otobüsünü takip etmez kaçırır feryat figan otobüs geri dönsün der. güzel kardeşim 17:45 otobüsün var, terminale 17:40'ta geliyorsun, hava soğuk diye girdim terminale orada bekledim diyorsun, yahu 5 dakika soğukta beklesen akli dengeni mi yitirirsin ? zaten ısınacaksın 5 dakika sonra otobüse bindiğinde. niye terminale girip otobüsü göremeyeceğin yerde soteye yatıyorsun ki ?

rezalet puanım 1/10
  • araç geri dönsün diyerek diğer yolcuların mağdur olmasını istemek rezaleti önemsiz kılıyor.
  • bineceği otobüsü gözlemektense ağzını ayırıp telefonla uğraştığı için otobüsünü kaçıran ergen yakarışıdır. cama yaklaş bak işte, ne bu tatava.
  • (#99919840) bu entry ile haykırarak güldüğüm rezalet.
  • efetur rezalete kapalıdır, karşısına rakip olarak birleşen bütün firmaları knock out etmiştir. vira efe
  • her yazar olan rezalet başlığı açmaya yer arıyor.

otobüsün kalkış saati belli,matematik problemi değil bu gayet basit bir denklem. tam saatinde otobüsün geleceği yerde olmak yerine otobüsün kalkış saatinden 15 dakika sonra gidip otobüs nerede diye sormak sizin hatanız.

edit:eleştirinin dozu azaltıldı.