şükela:  tümü | bugün
9 entry daha
  • sekülerizmi iliklerimize kadar hissedeceğimiz, yeni yılın ilk güzelliği.
  • kızımla sulu boya yaparken dinlemek istediğim konser.

berberimden randevu talep etmiştim. inşallah o saate denk getirmez.
  • bu yıl da yerinde değil kendi evimde izleyeceğim yeni yıla mutlu girme nedenimiz..
  • canlı link olsa da seyretsek...
  • trt2 youtube kanalı üzerinden canlı takip edilebilecek konser.

genellikle maç için link istenen sözlükte, bu konser için de link istendiğini gördüm ya, ölsem de gam yemem *

##### debe editi:

oncelikle herkese tesekkurler ve iyi seneler.

boyle bir entry ile debe ye girmeye sasirdim dogrusu ama daha cok, konserin belli bir sure olsa da twitter’da ttde olmasina sasirdim. ne mutlu...

entry muthis bir bilgi ya da emek harcanmis bir derleme icermiyor diye bunu telafi etmek adina -hazir 2020’nin beethoven yili olmasi sebebiyle - ayisigi sonatinin valentina lisitsa imzali su harika icrasini paylaşmak isterim...
  • klasik müzik dünyanın müziği değildir. çünkü kendisi başlı başına bir dünyadır. içinde hüzün vardır, mutluluk vardır, barış vardır. dinlerken gözlerinizi kapatırsınız ve o derin zamanlara doğru eşsiz yolculuğunuz başlar. viyana filarmoni orkestrası da bu güzel yolculuğu yaşatıyor işte.
  • yılbaşı sabahını güzel kılan nadir şeylerdendir.
    1 senedir bekliyoruz bu güzelliği.
    ekran başındayız ve heyecanlıyız.
    ölmeden önce yapmak istediğim şey canlı olarak kendilerini viyanada izlemektir. nasip - kısmet.
  • başlamasını sabırsızlıkla beklediğim konserdir. fular mecburiyeti yok, izleyin, dinleyin derim.
  • bugünü aylar öncesinden heyecanla ve sabırsızlıkla bekleyenler bu ülkede “seküler” olgusunun altını tam anlamıyla doldurabilen ve birey olmayı gerçekten başarmış bir kitledir.

popüler kültür ve hedonizmden uzak büyük bir azınlığız aslında.
187 entry daha