şükela:  tümü | bugün
  • 4 kişinin oturduğu da olmuştur efenim.
  • 3. sınıfta aynı bu sistem otururken yanımda ki kızın ayran içmesi ve ardından üstüme kusması. ulan sevmiyosan niye içiyosun aq kızı
  • bazı okullarda hala geçerliliğini koruyan hede.
    (bkz: köy okulu)
  • ankara, çankaya ahmet vefik paşa ilköğretim okulunda yaşadığım durumdur hatta altıncı sınıfa kadar aynı şekilde devam etmiştik, altıncı sınıfa 40-42 kişiydik ama iki kişi oturma şansımız olmuştu sıralarda. sorsan ülkenin başkentinin merkez ilçesi daha orada bu durum varken doğuda beş sınıfın bir arada olmasına şaşırmıyordum.
  • istanbul suadiye'deki okulumuzda yaşadığım dönemdir. sağlak ve solak oluşumuza göre otururduk, kollar çakışmasın diye. o zaman da minnak olduğum için bana çok rahatsızlik vermezdi.aksine 80'leri çok özlüyorum.
  • mehmet alçı i.ö.o , 1999-2000 dönemi, en ön sıra , 4 kişi (1 erkek 3 kız) . kızların biri avukat oldu, biri ne oldu bilmiyorum, ben diyetisyen oldum ama iş bulamadım . erkek olan zaten sınıfta falan kalmıştı serseri olmuştur muhtemelen.
  • 97 de 1 sırada 4 kişi oturmuşluğumuz vardı ama en azından 2010lu yıllarda 1. ve 4. sınıfların aynı derslikte ders alması gibi şeyler yaşamadık.
  • ilkokulda başıma gelen olaydır. bir keresinde cok sevdiğim bir kız arkadaşımla paylaştığım sıraya hocanin sinifa yeni gelen bir öğrenciyi ortak etmesi sonucunda bu arkadaşın kafasına sakız yapıştırmış ve hocadan fena halde zılgıt yemiştim. yeni ge!en arkadaşında saçları 3 nunara oldu tabi.
  • ortada oturanla anlasip biii ikiiii uccc dedigimizde 3. sahsi az firlatmadik siradan disari gotumuzle. kim mi karli cikti bu isten, ortada oturan tabiki
  • ben her daim iri bi insan olmuşumdur. ilkokulda da öyleydim. o yüzden hiç bi zaman 3 kişi oturmadım. en yakın arkadaşım da iri kıyımdı. bizi yanyana iki kişi olarak oturdurdu öğretmenimiz.

arabada bile sıkışılacaksa beni öne oturturlar, arkaya 4 sıska kişi sıkışır.
    şişmanlığın faydaları... hihi <3

hesabın var mı? giriş yap