şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 31 ocak 2018 diyanet'in adnan oktar açıklaması üzerine adnan oktar'ın verdiği cevaptır. tam olarak "kerhanelerden, kumarhanelerden, içki fabrikalardan alınan paralarla, vergilerle maaşlarınız ödeniyor. bir kere bunlar hakkında açıklama yaptınız mı, bunlara sesinizi çıkarttınız mı? gıkın çıkmıyor hoca efendi" demiştir.

  ekşi sözlükte de çok fazla geyiği yapılan bir konuya parmak basmış adnan oktar. diyanet işleri başkanı erbaş'ın bu topa girip cevap vereceğini hiç sanmıyorum.

  kaynak

  edit: video için
 • adnan hoca'nın 90'a taktığı açıklamadır.

  şimdi ali bey düşünsün, cevap verecekse de mutlaka tdk yardımı ile bir metin hazırlasın.

  (bkz: tamamen akli dengesi herhalde bozulmuş)
 • helal olsun diyorum.

  adnan oktar’ın askerleriyiz.

  (bkz: diyanet kapatılsın)
 • (bkz: et)

  (bkz: yemek)

  (bkz: göt)

  (bkz: silkmek)
 • kediciklerin zihin açtığının ispatıdır.

  (bkz: kedi yüreği yemiş ve konuşmuş reyiz)
 • adnan hoca girmek istediği sektörlerde vergi muafiyeti istiyor sanırım.
 • "oktar, diyanet işleri başkanı erbaş'ın, darbe girişiminin kilit ismi, firari adil öksüz’ün 2003 yılında hazırladığı 'ceza hükümleri açısından tevrat ve kur’ân' adlı doktora tezini sunduğu jüride bulunduğunu hatırlattı."

  adnan oktar'a saldırı yapanın geçmişi didik didik ediliyor. diyanet işleri başkanı da bundan muaf tutulmamış.

  ekleme: ayşe arman'ın 22 ekim 2006'da hürriyet'te yayınlanan "çocuklarını adnan oktar'a kaptırmış bir anne" röportajını okumanızı salık veririm: link. (röportajın dikkat çeken bir bölümü aşağıda).

  --- spoiler ---

  ayşe arman: sorunlar ne zaman başladı?
  semin babuna: 13 yıl önce. bizim dört numara tuğba, adnan hocacılar diye tabir edilen insanlarla görüşmeye başladı. başta ciddiye almadık. geçici bir şey zannettik. fakat sonra baktık ki, öyle değil. durum ciddi. önce gündüzleri birkaç saat kayboluyordu, sonra geceleri de gelmemeye başladı. derken evi de terk etti, mürit oldu.

  ayşe arman: diğer dört kardeş, nasıl tavır alıyordu?
  semin babuna: oktar başta, tuğba’nın tamamen saçmaladığını düşünüyordu. hatta dalga geçiyordu. diğerleri de fevkalade karşıydı, tuğba’ya cephe aldılar. ama tuğba, zaman içinde hepsini adnan hoca’nın yanına götürdü.

  ayşe arman: hepsini mi?
  semin babuna: hepsini! yıllar içinde 5 çocuğum, sonra da iki torunum onlara katıldı. zincirleme oldu. birbirlerine tesir ettiler. toplu paranoya gibi. hüma, abd’de georgetown’da okuyordu, kocasına çok aşıktı. dört günlüğüne geldi. sadece dört gün. geliş o geliş. tuğba, onu da adnan hoca’ya tanıştırdı. dört gün içinde, o yanıp tutuştuğu kocasını boşayıverdi. bitti. bir daha amerika’ya dönmedi. herkes şaştı kaldı. mani olamadık. sonra eda’yı aldılar. bilgi üniversitesi’nde okuyordu, en küçük kızımız. okulu da bıraktırdılar...
  --- spoiler ---
 • tertemiz ayardır.
  sen kalkıp böyle orta açarsan yılların yırtıcı forveti adnan da gelişine yapıştırır işte ayarı.
  lafa gelince içki satmayın, satan yerlerde ve içki üretilen fabrikalarda çalışmayın günaha ortaksınız derler ama iş parasını yemeye geldiğinde din iman bir anda unutuluverir.

  "kerhanelerden, kumarhanelerden, içki fabrikalardan alınan paralarla, vergilerle maaşlarınız ödeniyor. bir kere bunlar hakkında açıklama yaptınız mı, bunlara sesinizi çıkarttınız mı?" diye sormuş, ben cevap vereyim. hayır, hiç çıkartmadılar.