şükela:  tümü | bugün
  • yanı başımda patladı, nedir bilemiyorum şu an.

edit: hayat sebla tarafı duman altı şu an. çok şiddetliydi fakat çok yakın olduğumdan kaynaklı da olabilir.

şimdilik görünürde çok bir şey yok. ambulanslar gelmeye başladı. bolca polis, itfaiye sesi de duyuluyor. uzaklaşmaya çalışıyoruz. tam olarak kahveci hacıbaba nın üzerinde gördük dumanları.

bomba patladığını düşünmüyoruz, hayat sebla evlerinden birinde doğal gaz patlaması gerçekleşmiş olabilir.

dumanlar 1-2 dakikada dağıldı. sonrasında herhangi bir ses duyulmadı.

kazan dairesi olması yüksek ihtimal şu an. önümüzden bol bol zırhlı polis ve ambulans geçti.

vergi dairesinin kazan dairesinin patladığı kesinleşti gibi. fotoğraflar gelmeye başladı. umarım zarar gören yoktur.

şimdi gelen haberler ölü veya yaralı olmadığı yönünde çok şükür. umarım böyle kalır.

mesai saatinin bitişinden yaklaşık 3 saat sonra olması resmen bir facianın önüne geçti. herhangi bir ihmal söz konusu ise umarım gereği yapılır.
  • ney lan o başka duyan var mı ?
  • dikmen'den de duyuldu. hayırdır inşallah.

edit: ambulanslar gidiyormuş çukurambar'a.

edit2: yeğenbey vergi dairesinin kazan dairesi patlamış. tüm ankara hissetti nasıl bir kazan dairesiymiş lan o öyle?
  • tunalıdan da duyuldu
  • cukurambar vergi dairesinin kazan dairesinde patlama olmus.

tunali civarinda buyuk bir patlama sesi duyulmustu, umarim can kaybi vr yarali olmamistir.
  • emek'ten duyduğum patlama, uzaktan geldi ama güçlü bir ses olarak geldi. inşallah terör saldırısı değildir, twitter'dan takibe alıyorum:

https://twitter.com/…ical=default&q=ankara&src=typd
  • gök gürültüsü sesi gibi bir ses.
    patlama oldu diye sokakta konuşmalar var, şimdi siren sesleri var

edit, sıhhiye tarafı diyorlar, ben kızılay'dan duydum.

ankara vergi dairesinde kazan patlamış.
  • anittepede cami titretti
  • tunalıdan çok yüksek bir gürültü olarak duyuldu, gök gürültüsü vb değilse ki hava açık net bir patlama sesi.
  • vay amk adam çukurambar diye yazmış bile! valla bahçeli zangırdadı yeminle!

edit : vergi dairesinde doğalgaz patlamış

sakin olun bebeler, olayı hemen sıfır bir adana hepinizi sikiceyik!!1bir1 moduna taşımayın amk. istediğiniz böyle bir olay, farkında değiliz sanmayın koyduğumun oy devşirmek için göt verecek çomarları sizi.