şükela:  tümü | bugün soru sor
134 entry daha
  • bir eski türkiye iconunun daha tarihe karışması. sahi kaç tane kaldı ki? :/
  • parayı verenin kliplerinin döndüğü,
    daha yüksek paralar yatiranin top 10 larda ilk sıralara çıktığı,
    bir dönem yeşim salkimin, sezen aksu'nun oyuncağı olan,
    saçma sapan müzik kanalı yayın hayatına son vermiş.
    ne yapalım yani ilk müzik kanalı kapanıyor diye yas mı tutalım?
    şarkıcılar youtube izlenme sayılarını artık değer olarak kabul ederken kral tv kapansa ne olur kapanmasa ne olur.
  • kral tv izleyen 4 kişi kaldığı için olabilir.
  • elveda nez, sakın ha bizi unutmayın.
    elveda ebru yaşar, aşkımız buraya kadarmış.
    elveda yitip giden çocuklarım...
    artık bülbül ötmüyor.
    elveda
  • tek güzel yanı müzik ödülleri yayını ile bize yerli ve milli kırmızı halı izletmesiydi. şu an hiç bişey hissetmiyorum.
  • yazık olmuş böyle bir markaya mtv bile 15 sene önceden yavaş yavaş gençlere yönelik reality şovlar göstermeye başlayıp formatını sadece monoton müzik vidyo gösterimden genç kuşağı hedefleyen yayınlara vermişti bu durum her ne kadar müzik yayınının azalması anlamına gelse de diğer taraftan uzun süreli programlar ile izleyeci daha çok ekran başında kaldı mesela bir pimp my ride efsanesi kardashian ve hogan ailesi ve başka ünlü ailelerin hayatları gibi formatlar vardı. kral da böyle programlar ile bir gençlik kanalına dönebilirdi.
  • simdi bedelli yapanlar dusunsun
  • asker kardeşlerimizin sevdiklerine selam yolladığı platformlardan en bilinenin kapanması hadisesidir. nisan ayında keşan'da bedelli askerliğimi yaparken yapacaktım bu olayı,hayalini kurmuştum. üzdü.
  • youtube'un yaktigi ocaklar listesi, top 10
  • başlığı okurken foolish casanova, sakın ha, çalkala bir film şeridi gibi gözümün önünden geçti :( hey gidi günler
7 entry daha