şükela:  tümü | bugün soru sor
  • simdi bedelli yapanlar dusunsun
  • asker kardeşlerimizin sevdiklerine selam yolladığı platformlardan en bilinenin kapanması hadisesidir. nisan ayında keşan'da bedelli askerliğimi yaparken yapacaktım bu olayı,hayalini kurmuştum. üzdü.
  • youtube'un yaktigi ocaklar listesi, top 10
  • başlığı okurken foolish casanova, sakın ha, çalkala bir film şeridi gibi gözümün önünden geçti :( hey gidi günler
  • akşama kadar sekiz on tane şarkı döner dururdu.

ne türlere göre yayınlar ne klasikler ne amatörler... hiçbiri yoktu.

müzik kanalı demeye şahit lazım, birkaç yapımcının hizmetkârı olmuş, beş para etmez bir kanaldı.

yaptığımız hangi iş düzgün ki bu da bir şeye benzesin.
  • kapanışı cidden vj bülent ve top 10 listelerinin uzun süre 1.likten inmeyen, klibi yayınlansın diye beklediğimiz tarkan - şımarık ile yaparsa, gerçekten kral tv'ye yakışan bir veda olur.

evet, bugün herhangi bir tv'den müzik dinlemek, top 10 listesinde yer almak, ödül almak falan önemsiz ama bir zamanlar çok mühimdi. lakin, kendisini değiştirmeyen, geliştirmeyen, yenilemeyen her kanalın sonuna gelecek olan da bu.

ntvspor kapanmış, sen mi gitmeyeceksin kral tv.
  • bir devir icq vardı, chatleşip dertleşirdik. o bitti msn geldi, onun da devri geçti... velhâsıl, bu da icq gibin msn gibin bişey. yıllardır seyretmiyordum zaten. bence bu kadar süre iyi bileydi açık kalması.
  • kral tv halen yayında mıydı ki diye düşündüren ticari bir olay.
  • bu netflix gibi platformlar bir yandan, diğer yandan ise iktidar baskısı sonucu youtube kanalize olmuş bir izleyici topluluğu var. bu nedenle star,show falan eski havasında değiller. demirören ceo'su dizileri parayla yayınlamalıyız derken şaka yapmıyordu. tv dünyası bir şok geçiriyor çoğu kapanacak,önce zayıf olanlar gitmeye başladı olay bundan ibaret.kral zaten arabesk vari bir pop sundu bize ülkeye müzik namına bir şey kattığını düşünmüyorum.
  • doğuş'un (grup olan) elini attığı şeyin bir dönem yükselip sonra dibe vurmasını bir kez daha örneklemiştir.

sıra nusret'te diyor ve entry'me son veriyorum.