260 entry daha
  • mücadele saat 20:00’de başlayacak. trabzonspor’un bu sezon, büyüklere karşı mağlubiyet tatmadığı hakem, (bkz: ali palabıyık) yönetecek. fenerbahçe, bu karşılaşmada sadece trabzonspor ile oynamayacak. trabzonspor hiçbir zaman fenerbahçe’nin rakibi olamaz. olmamıştır.
  • deprem sebebiyle oynanmayan maçta bile ağlayan bir dilenci düşünün... işte o dilenci yalı çocuğu sebebiyle herkes trabzonspor’un kazanmasını istiyor..

tahmini skor: 2-2
  • fenerbahçe 1-0 trabzonspor 88' max kruse
  • fb tarafından maç anında her türlü saha dışı olay olması için algı oluşturmaya çalışılan maçtır. algınız batsın çıkın oynayın yenilin veya yenin aq. bu kadar korkmak ağlamak veya kılıf uydurmak olmaz.
  • bence bu maçın sonucunu hüseyin çimşir'in mantalitesi belirleyecek. fenere karşı oynuyoruz diye takımın işleyen düzenini bozup rakibe önlem almaya kalkarsa trabzonspor için işler zora girer. trabzonspor anadolu takımlarına karşı oynadığı klasik futbolunu oynayabilirse kesinlikle bu maçın favorisidir. fenerbahçe deplasmanlarda muriqi'nin bireysel becerileriyle, uzaktan atılan sürpriz şutlarla veya duran toplarla gol bulabilen bir takım. iç sahadaki gibi presle rakibi sindiremiyorlar. ara ara oyun üstünlüğünü sağlayabilirler ama karşılarında bana göre ligin en teknik takımı varken bunu yapmaları çok daha zor olur. uzun lafın kısası: korkanın çocuğu olmaz. trabzonspor bunu bilerek oynarsa maçı kazanır.

bir galatasaraylı olarak bu maçtan çıkacak bir beraberliğin bizim için en iyi sonuç olacağını da ekleyeyim.
  • gerginlik bekliyorum. kırmızı kartlar falan.
  • maç 4-2 yazın bi yere.
  • fenerbahçe , başakşehir’e oynadığı gibi oynarsa çok rahat galip gelir. ts’nin defansı yetmez. ayrıca bu sezon duran toptan golümüz yok.
  • bir iki senedir futbolla ilişkimi en aza indirmiştim ama şu fatih terimin hareketleri trabzonun şımarık çocuk tavırları medyanın fenerbahçe düşmanı olması beni 12 yaşında maça ilk defa gittiğim gibi heyecanlandırdı artık. istanbul seçiminde chp ye küsen ama paralı trolleri görünce haksızlığı görünce ölümüne sandığa giden chp seçmeni gibiyim. fenerbahçe takımı da taraftarı da tam konsatre şekilde şampiyon olacağı günü bekliyor. hepinizi üst üste koyup şampiyon olacağız.
  • maç 4-1 bitecektir. skor oynayıp kazanan olursa payımı isterim , yoksa hakkımı helal etmem bak cennete giremez siniz...
1139 entry daha
hesabın var mı? giriş yap