• olası bir euro 2012 finali. izleyip göreceğiz.

edit: ne demiştim? izleyip göreceğiz.

bu entry'i zamanın ötesine yollayanlara selam olsun.
  • 22 haziran 2008 ispanya italya maçı gibi gecerse italya rahat kazanacaktir. euro 2008'de ceyrek finaldeki macta italya ispanya'yi surklase etmis fakat luca toni onlarca pozisyonu kacirip casillas'i macin adami ispanya'yi sampiyon yapmisti. o maci penaltilarla ispanya kazanmisti.

bu kez toni yerine balotelli var. sikinti yok yani.
  • uzatmalara gitmesini temenni ettiğim euro 2012 final maçı. rezil ötesi bir turnuva izledik, bari finali güzel olsun.
  • forvetsiz ispanya'nın, italya karşısında kayıtsız kalacağı karşılaşma. torres'le nereye kadar.
  • umarız italyanın çatır çatır alacağı maç olacaktır.
  • 6 orta sahalı korkak ispanya'nın zalım italya'ya yenilmesini istediğim maçtır. hayır barcelona'nın yaptığını yapıyor zannediyolar ama bir messi bir villa yok onun farkında değiller.
  • turnuva başından beri italya'yı desteklerim. bu pirlo'nun panenka penaltısıyla hakları olan galibiyete erişmeleriyle daha da pekişti.

ama bugun oynanan almanya-italya maçının özellikle sonlarına doğru pozisyonları leblebi gibi harcamaları (di natale falan) ve uzatmalarda salaklanıp 1 dakikayı yemeleri beni sinir etti. pirlo ve buffon dışında saygı duyduğum adam yok.

o gıcık ispanya pas pas pas pas pas gol taktiğiyle yener umarım. sikerler lan.

edit: kafamı sikeyim. maç sonunda buffon ve pirlo'nun gözyaşlarını görünce ne kadar ergen düşündüğümü anladım.
  • italya' nin fark atmasini diledigim mac. iyi taktikle oynuyorlar. kadro da iyi. balotelli' den de iyi bir performans bekliyorum. simdiden basarilar dilerim.
  • euro 2012'ye d grubunda başlayan iki takımın turnuvada son sözü söyleyeceği maç. şu ana kadar oynanan futbola bakılırsa italya'nın alması gerekiyor. umarım öyle de olur. forza italia diyor ve uzaklaşıyorum.
  • yalçın çetin'in anlatıp, hikmet karaman'ın yorumlayacağı karşılaşma.
hesabın var mı? giriş yap