şükela:  tümü | bugün
 • bunyelerinde bulunan orospu cocuklarindan baslayacaklarsa inanabilecegim aciklamadir.
 • hele şükür.
 • arkasından kol kesme de gelir. buna sevinen andavallar çok sevinmesin. fiziksel cezaların sonu olmaz.
  hadi bu uygulama başladı diyelim. siz bu konudaki suç oranlarının azalacağını mı düşünüyorsunuz? adam gibi bir aile ahlakı bu toplumda oluşturamadığın sürece, adam gibi eğitim sistemini kuramadığın sürece. adam gibi cinselliği anlatıp, dimağları açmadığın sürece sen bol bol adam hadım edersin. kolay gelsin.

  (bkz: ya adam suçsuzsa)
  (bkz: burası türkiye)
  (bkz: pardon)

  edit: konu ile ilgili mesaj yağmuruna tutuldum. herkese teker teker anlatmaktansa küçük bir açıklama daha eklemek elzem gözüküyor.

  siz ne ceza verirseniz verin, ister idam edin, ister çükünü kesin, ister hadım edin, bu sorunu çözemezsiniz. çünkü cezanın içeriğinin ne olduğunun hiç bir önemi yok. bunu yapan adam, kuduz köpek gibi saldırıyor ve suçu işliyor, siz o sırada "aaaa çükümü keserler ben bunu yapmayayım en iyisi" diye kendini frenleyeceğini mi sanıyorsunuz? olan masum insanlara oluyor. siz bundan sonra istediğiniz cezayı verin, olan oldu geçmiş olsun. suç ve cezası döngüsü hep bu şekilde devam edecek. birileri ölecek, birilerinin çükü kesilecek.
  edit öncesi girdiğim entry'nin hümanistlik ile alakası yok. eleştirim bir çözüm olmaması üzerine.
  çözüm ise, aileden, eğitimden ve seksin tabu olmaktan çıkmasından geçiyor.
  son 16 yılda kapatılan genelev sayılarını bir araştırın.
  son 16 yılda kapatılan porno sitelerinin kaç tane olduğunu bir araştırın.
  sen bu konuda adam gibi eğitim vermeyip insanlara yol göstermezsen, tüm cinsel açlığı bastırma yoluna gidersen, bu olanlar kaçınılmazdır.
  30 tane adamı bir adaya koyun ve günlerce de yemek vermeyin. en sonunda bu insanlar birbirlerini yemeye başlar. şu anda yaşanan net olarak budur.
 • başbakan yardımcısı bozdağ: "(küçük eylül'ün öldürülmesi) cinsel kastrasyon dediğimiz tedbiri de bütün yönleriyle yeni dönemde devreye sokacağız."
  link

  bkz. kastrasyon
 • yeni dönemde verilen en doğru karardır. bu gerçekleşsin bir de daron acemoğlu gelsin işemeli sıçmalı reisçi olurum bu kadar söylüyorum.
 • caydırıcı cezalar önemli eyvallah ama işin psikolojik boyutları neden araştırılmıyor? bu manyaklığın, gözü dönmüşlüğün sosyal ve kültürel sebepleri olamaz mı? sayın hükümetimiz bir birim kursa, bu hadım edilecekleri toplasalar, işin uzmanları en ince ayrıntısına kadar araştırsa neden bu insanlar böyle sapıkça işlere yöneliyor diye.
  gerçi işlerine gelmez, işin ana sebebi islamiyete kadar iner.

  edit: sapıklığın dinsel ayrımı olmaz falan diyor arkadaşlar, kesinlikle katılıyorum. türkiye'de bu işi çözmek istiyorsan bu coğrafyada ki dini, kültürü vb. yapıları araştırmak lazım. ayrıca kendi ülkemizdeki boku temizleyelimde sonra sapıklığa karşı evrensel mücadeyi omuz omuza veririz.
 • önemli olan bu tür cezaların caydırıcı etkisinin olması, ruh hastası sapıkların azaltılması ve eylülün başına geldiği gibi benzer olayların önüne geçilmesi. yoksa buna benzer vakalar arttıkça hepsini hadım etsen ne olur, idam etsen ne olur. adam zaten ruh hastası. başına gelecekleri düşünüyor mu? ilkel içgüdüleriyle hareket eden bir bakteri gibi. o adamların hadım edilmesi evet bizim içimize su serper. ancak sorunun çözümü olur mu ? onu bilemiyorum.
 • her zaman kolay ve kısa yolu tercih etmek nedir arkadaş? eğitime önem vermezsen hadım da edersin kol da kesersin