şükela:  tümü | bugün
  • volkswagen arena'da gerçekleşecek etkinlik.

bilet
  • fiyatları biraz pahalı olmakla birlikte loreena'nın o paranın hakkını vereceğine emin olduğum konser.
  • ölüm kalım meselesi olmadıkça orada bulunmam gereken konser...
    acilen bu aktiviteyle alakalı önce hayal kurmam sonra plan yapmam gerek.
  • tam turkiye'de olmayi planladigim tatile denk geliyor iyi.. gecen sefer istanbul'daki konserine gidememistim, bu sefer kacmaz.

loreena mckennitt'in istanbul konserleri bir baska guzel bence.
  • kaçırılmayacak performans.
  • 62 yaşında hala dunyayı gezip konser veriyor. yutubda baktım sesi de aynı hiç değişmemiş elf teyze midir nedir
  • 10 sene sonra belki de son kez loreena mckennitt'i canlı canlı dinleyebilme şansına sahip olacağım konser. belki 2009 harbiye açıkhava konserindeki kadar büyüleyici bir atmosfer olmayacaktır ama kelt müziğinin ve son yüzyılın en önemli seslerinden birinden bahsediyoruz, inanılmaz bir deneyim olacağı kesin.
  • istanbul'a gelmeyecek sanıyordum o yüzden seneye granada'ya gidip el hamra sarayı'nda dinleme planı yapıyordum. ama artık gerek kalmadı efsane istanbul'a geliyor. ölmeden önce dinlenecekler listemdeki ilk kadın.
  • loreena mckennit'in türkiye turnesinin istanbul ayağıdır.

izmir kültürpark, ankara congresium ve istanbul vw arena'yı kapsayan turnenin detaylarına bu linkten ulaşılabilir.
  • arkadaşlar volkswagen arena'da daha önce konsere gitmedim, 100 tl kategorisindeki sahneye daha yakın ama daha yan açılı biletler mi yoksa 150 tl kategorisindeki en kale arkası olarak tabir edebileceğimiz sahneye uzak biletler mi daha iyi bir görüş açısı sağlar? burada konser izlemiş arkadaşların yeşillendirmesini rica ediyorum. bilet alacağım şu anda karar veremiyorum.

edit: lady loreena'nın bir kez daha kulakların pasını sileceği türkiye turnesinin istanbul ayağıdır.