• izmir'den bildiriyorum: müthiş bir müzik keyfine hazır olun.

(bkz: #91938183)

(bkz: #91932744)

(bkz: #91934300)

(bkz: 29 haziran 2019 loreena mckennitt izmir konseri)
  • sahnedeki herkesin ne kadar kaliteli olduklarını bir kere daha bize gösteren konserdir.
    loreena mckennitt'in ne sesi ne performansı ne tevazusu hiçbir şeyi değişmemiş.

iki üç şarkıda bir 'ay lav yu lorena' diye bağıran kişi seni tanımak istiyorum yiğidim
  • volkswagen arena'da gerçekleşecek etkinlik.

bilet
  • konserin başladığı andan bittiği ana kadar şu an içinde olduğumuz evrende olmadığıma yemin edebileceğim konser. hatta bir konser değil uçsuz bucaksız çayırlarda yapılan bir yolculuktu. night ride across the caucasusile sarp kafkas dağlarına yolumuzu düşürmese de mükemmel bir performanstı.

gitmek isteyip de gidemeyen çok şey kaybetti.
  • ölmeden önce kesinlikle izlenmesi gereken efsane sesin konseri.

edit: celt demigoddess konseri.
  • 62 yaşında hala dunyayı gezip konser veriyor. yutubda baktım sesi de aynı hiç değişmemiş elf teyze midir nedir
  • muhteşemdi...

yıllardır, loreena mckennitt in bir konserine nasıl giderim diye düşünüp duruyordum. bundan birkaç yıl önce, official sitesindeki newsletter a üye olmuştum. türkiye ye yakın zamanda geleceğinden hiç umudum yoktu. artık yakın bi ülkeye gelse de gitmenin yollarına baksam demeye başlamıştım ki, 22 nisan da o mail geldi. bende hemen biletimi aldım tabi.

muhteşem bir ses, muhteşem bir performans, muhteşem bir orkestra, harika seçilmiş parçalar ve o insana huzur veren mütevazilik, o yumuşak kişiliği ile loreena mckennitt. özellikle the old ways ile kendimden geçtim diyebilirim.

fuat güner'i konuk etmesi hoş bir sürpriz oldu. bahsettikleri tv programını merak edenler için link

ve ahir ömrümde, dünya gözüyle loreena mckennitt'i görmek, dinlemek te nasip oldu. artık huzur içinde ölebilirim.
  • rüya gibi bir konserdi, long live yeşil çayırların kızıl saçlı bacısı.
  • büyüleyici bir dinletiydi. müziğin güzelliğinden kendimi unuttuğum anlarda, oturduğum yerden dans ettiğim de oldu. doğum günümde loreena'yı dinlemek enfesti..
  • istanbul'da yaşamak isteme nedenlerinden biri.

ne olurdu sanki şu konseri cumartesi veya pazar yapsanız da günübirlik gidip gelseydik.
hesabın var mı? giriş yap