şükela:  tümü | bugün
  • görsel
    görsel
    görsel
    görsel
    görsel

video geldi

insanlarımızın vurdum duymazlıklarına bir örnek daha ...
    yasak(!) olmasına rağmen otogarlardaki asker uğurlamalarında sosyal mesafeye kesinlikle uymayan vatandaşlarımız varken coronadan kurtulmamız zor gözüküyor

elime geldikçe daha fotoğraf ekleyeceğim...

edit:polis şu anda esenler otogarında giriş çıkışı kontrol altına almış haberi geldi
  • ülkemizin vaka sayılarının asla sıfırlanmayacağını gözümüze sokan görüntüler. ölmeyi bayılmak sanan cahil insan sürüsü.. her zaman söylüyorum, bu kadar aptallığa rağmen günlük sonuçlar yine iyi.
  • demiyim demiyim diyorum da, şu varoşluğa karşı susamıyorum.

corona olmadığı zaman da asker uğurlama "kültürü!" hep kötü bir görüntüydü bana göre. 30 kişi bir adamı havaya atıp ortalık yerde bağırmanın mantığı nedir? bir de gelmiş şöyle bir süreçte yapıyorlar. bu "şahane" uygulamayı yapmayıp askere gitmek zorunda olanların hayatını tehlikeye atmayı kendilerinde hak görüyorlar.

(bkz: bencillik)
  • şimdi bu dalyarak sürüsü hasta olur, sonra hastane odasından ölmek istemiyorum temalı videolar yayınlarlar, biz de izleyip üzülürüz, çinliler yarasa yedi diye küfür ederiz.

hayır, uğruna bu kadar rüzgar yaptığınız en büyük asker; 6 ay patates, soğan soyup, 3-5 nöbetinde tuvaletin önünde bekleyecek.
  • bugün sokaktan gelen sesler üzerine, camdan kafamı uzattığımda karşılaştığım manzarada 8 tane aracın asker uğurlamak üzere peş peşe dizildiğini gördüm. işin ilginç tarafı çocuk mahallenin çocuğu da değil, bizim sokaktaki sığır gençler üst mahalledeki çocuğun asker uğurlamasını bizim sokaktan yapıyorlarmış amk!!! bu da böyle bir anımdır...