*

şükela:  tümü | bugün
  • bugün cumhurbaşkanı tarafından duyurulan düzenleme

muhtemelen yapılacaktı zaten ama berat albayrak olayları da tuz biber oldu
  • recep tayyip erdoğan genişletilmiş il başkanları toplantısı'nda belirtmiş olduğu önemli mesajlardan birisidir.
    gerekirse erişim engeli de vereceğiz diye devam eden serzeniştir.
  • son entry'leri alalim. sosyal medya kanunu geliyor haberidir. adalet bakanligi sosyal medya kanun teklifi hazirlayacak.

--- spoiler ---

cumhurbaşkanı erdoğan: 'niçin youtube, twitter, netflix gibi sosyal medyalara karşı olduğumuzu anlıyor musunuz? bu millete bu tür mecralar yakışmıyor. bir an önce parlamentomuza getirip tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz.'
    https://t.co/xhln8zyqby
    --- spoiler ---

gittiklerinde uzerimizden inanilmaz bir yuk kalkacak. yeter, yetti gercekten.

daha önceki 3 çocuğunun doğumunu twitter'dan duyurmayan albayrak, ne hikmetse, 4. evladini mujdeleme geregi hissetti ve bugune gelindi demek ki.

bunu hesaplamamis olamazlar. bu isin icinde farkli isler var.

yazik ya. insanlar burada derdini döküyordu bir nebze, simdi buraya da yasak. daha kanun teklifi taslagi asamasinda bile insanlar hesap kapatacak simdi. fakat bu is burada kalmaz, zira; türk'ün hafızası var.

nefes alamiyorum.

https://www.haberturk.com/…-dan-aciklamalar-2730075

"bunun bana atilan dislike'larla zerre-i miskal alakasi yoktur" demesini de beklerdim.

bakalim bu entry "sosyal medya kanunu oncesinde yazilmistir" deyip 2016 oncesi ve sonrasi fetöcüleri gibi ayrismaya tabi tutulacak mi? *
  • twitter güncelleme 10.1

kullanıcı adı
    şifre
    tc kimlik numarası
  • geleneksel medyanın tamamını kontrol eden akp'nin sosyal medyayı da kontrol altına alma hamlesidir.
    ek: sosyal medyamıza dokunmayın! düzenleme i s t e m i y o r u z!
    bu rezaleti şu an savunan bahçeli'nin eski tweetlerini buraya bırakıyorum, elimizden geldiğince paylaşalım.
    tweet1
    tweet2
    tweet3
    tweet4
  • geçmiş olsun. artık ağzını açan yanar, ifadeye çağrılır. eleştiri suç sayılacaktır .
  • 1. maddesi şahsıma dislike atmak yasaktır olacak düzenleme.
  • yel değirmenlerine savaş açmaktan başka bir şey değildir.

götüyle inatlaşan donuna sıçar.
  • anonimliğin bitişi ve ekşi'nin bitişi anlamına gelmesi beklenen düzenlemedir.
  • internet mi sizden büyük siz mi internetten büyük bakalım elbet göreceğiz.

edit: bazı şeyler.