şükela:  tümü | bugün
  • merhaba. 2015 ten beri abonesi olduğum vodafone evde internet adsl 16 mbps paketimi hem upload hızı çok düşük ve internet yavaş diye vodafone'un defalarca kendilerinin beni arayıp sizi fibere geçirelim dedikleri ve mevcut paketimin taahutunun bittiği için fiber internete geçmek istedim. 1 haziranda 542 li vodafone müşteri hizmetlerini arayıp fibere geçmek istediğimi söyledim. bana göre uygun paket yani 16 mbps fiberi ayda 74,89 lira ve yeni nesil modem için aylık 8 lira ücret, taahutu kabul edip onayladım. görüşmenin sonunda en kısa zamanda paket değişiminin sağlanacağını söylediler. bugün 1 temmuz ve ne arayan soran gelen olmadı. 3-4 defa müşteri hizmetlerini aradığımda sistemde fiber talebimin olmadığını, 17 haziranda tekrardan internetimin adsl olarak onayım olmadan 24 ay uzatıldığını öğrendim. ben 1 hazirandaki ses kayıtlarının incelenmesini istedim ve şikayet başvurusu oluşturdum. şikayet için cevap olarak şöyle mesaj geldi:

degerli musterimiz, iletmis oldugunuz fatura tutariniza yonelik talebiniz incelenmis olup problem olmadigi tespit edilmistir.

şimdi gelelim asıl meseleye. aynı ses kayıtları bende var ve ne olduysa o gün: gel şu başvurumun ses kaydını alıym, sonradan beni dolandırmasınlar vs diye kadınla yaptığım görüşmeyi kayıt edip arşive atmıştım. burada hem ben salak yerine konuldum ve ciddiyetsizlik, yalancı olma durumam oluştu. isteyene veya tavsiye üzerine ses kaydının tamamını herhangi bir yere yükleyip sizlerle paylaşabilirim eğer bu suç teşkil etmiyorsa. benim vodafone'la internet dışında hiç bir ilişkim, problemim olmamıştı. gerekirse mahkemeye bile gitmeye hazırım çünkü haksızlığa uğradım çok sinirliyim.

----------------------------------
    djsanta nickli eksi sozluk uyesinin 1 temmuz 2020 gunu yasadigi vodafone magduriyeti.
  • 2015ten beri diyor bir de. 5 yılda kafada saç kalmaz vodafonela.
    kaç kere dedik kullanmayın diye.