şükela:  tümü | bugün
  • şu anki politik konjonktürde ve salgın varken giden net vatan hainidir kimse kusura bakmasın.

edit: öncelikle başlık başa, neden kaçtığını da anlamadım gerçi.

bakıyorum işi gücü tatilci tayfa vatan haini lafıma takılmış.

bu ülke senin akdeniz'de, uçuk kaçık zorlama tezlerle binlerce kilometrekare kıta sahanlığını çalmaya çalışıyor, senin benim torunumun hakkını, geleceğini gasp etmeye niyetleniyor. biz açız, biz işsiziz, biz burada ayda 3000 lira için eşekler gibi çalışıyoruz, siz gidip benim çocuğumun, torunumun hakkını yemeye çalışan ülkeye paranızı veriyorsunuz, üstelik döviz bu seviyedeyken ve üstelik salgın varken.

adamlar sırf kibirlerinden, sırf ırkçılıklarından mültecileri ülkelerine almıyorlar, almamakla kalmıyorlar adamları dövüyorlar öldürüyorlar sonra kalkıp benim ülkeme insan haklarına saygı duymaktan haktan hukuktan bahsediyorlar. ben burada açım, işsizim bu paşalar gidip tembelleyecekler, hırsız gibi senin toprağını kaynaklarını çalacaklar sen bu adamlara gidip bir de aptal gibi paranı vereceksin ben sana ne diyeyim mahmut mu diyeyim?
  • her haftasonu edirne'deki avmlerin yunanlar ve bulgarlar tarafından adeta yağmalandığına bizzat şahit olduğum için yunanistan'ın yanlış ata oynadığını düşündüğüm gelişme. kurdan dolayı ülkemizde satılan ürünler onlar için ancak kahve parası, bilemedin bir öğün yemek parası.
  • diyorum bugün hangi sebepten vatan haini olacağız, çok düşünmeme gerek kalmadı şükürler olsun.
  • neden kurtuluş savaşı zamanında istanbul'daki rum balıkçı aksanıyla açıldığını anlamadığım başlık. (bkz: yunanistan'in sinir kapisi)
  • bodrum'daki barzolar yiyeceğine bırakın yunan yesin.
  • bu yaz korona yüzünden ‘yunanizdana giden vadan hayinidir chok net ifade ediyorum’ çomarı geç geldi. neyse hoşgeldin.*
  • duyar duymaz bavulumu hazirladigim olay. bir vatan hayini olarak bu firsati kaciramazdim.
  • suriyeli mülteciler için ikinci dalga vakti.
  • (bkz: #109519093)

bir bitmediniz gerçekten.
  • canı isteyen gider.
    kimilerine göre bu ülkeye seyahat etmek vatan hainliğiymiş.
    asıl vatan hainliği bu kadar aptal olmaktır. bu vatana ayıptır.