• ''size ve sayın cumhurbaşkanı'mıza da söz verdim, veriyorum. aralık ayından itibaren enflasyonun düşüşünü hissede hissede göreceğiz ve sizi seçime o noktada götüreceğiz. enflasyonu çalışanlara hissettirmeyecek bir sistem kurulmuş zaten. nasıl kurulmuş, yılbaşında yüzde 31 emeklilere artış yapıldı, enflasyon farkıyla beraber. temmuz ayına girdik, iki gün sonra enflasyon açıklanacak. haziranın 6 aylık enflasyon farkı direkt çalışanların, emeklilerin cebine aktarılacak. bu ne demektir, aşağı yukarı yüzde 40'lık bir artış demektir. her 6 ayda bir güncelleme yapılır.''

şeklinde yapılan açıklamalardır.

https://t24.com.tr/…e-o-noktada-goturecegiz,1043971
  • bu adam ekonomiden gram anlıyorsa, ben de tusubasa'yım mq.
  • bol keseden vaat veren hükümetin bakanlarından birinin açıklamaları.
    hiç kimse de "nasıl" sorusuna cevap veremiyor.
  • "hissede hissede".

neremizde?
  • "5 ay daha uyuyun" diyor.
  • şaşıracaksınız ama bende pilotlukda var
  • isminin önündeki bakan ünvanıyla bakan olduğunu sanıyor zavallı. yakında bu gidişle projelerinide açıklar. bu adama çok gülüyordumda artık üzülmeye başladım, allah kimseyi bu duruma düşürmesin...
  • seçime kadar berat albayrak geri gelsin allah aşkına. bak ateist halimle allah aşkına diyorum. tamam söz berat albayrak’a bir daha bir şey demeyeceğiz. göz göre göre aklımızla dalga geçmeyin artık yalvarıyorum.
  • buram buram düşük iq kokan açıklamalardır.
  • herkesin hayatına kimse karışamaz ha nasıl karısamaz? ben bu sekil giyinirim bu bayan su sekil giyinir su sekil giyinir ha hic kimse hic kimse karışmaya bir hakkı yok. özgürlügü budur.
hesabın var mı? giriş yap