şükela:  tümü | bugün
  • hdp'li belediyelerin isbirligi ile cozum surecinde gerceklesmesi muhtemel olay.
  • işte kim terörist ile kim siyasetçi sorusunun en güzel cevabı burada, gerçekten belediyenin bu işin içinde en ufak bir dahli varsa o belediyedeki kim var kim yok hepsini atacaksın içeri, bunlar dümdük teröristtir.
    başka kim varsa böyle alacaksın hdp'de, vekil falan dinlemeyeceksin, eski vekil falansa hemen keseceksin maaşını falan ama genelleme yapmayacaksın, bunların hepsi terörist demeyeceksin!!!
    varsa adamın suçu tut kulağından, geçmişini sik at yoksa sivil siyasete destek ol....
  • yol yandaki tarlalardan, boşluklardan yüksek durumdadır. örgüt yolun kenarına geçer, asfaltın altını kazar ve patlayıcı yerleştirir.

    tanım: tünel kazarak yerleştirilen bombalardır.
  • başlığı açacaktım zaten varmış. şehitlerimizin çoğu yollara döşenen patlayıcılarla canlarını veriyor. dile kolay 1 ton... standart bir araba 1 ton civarında ağırlığa sahip oluyor, düşünün ki araba metalden çoğunlukla. bahsettiğimiz patlayıcı amonyum nitrat özağırlığı ne kadar bilmiyorum ama demir ve çelik gibi olmadığına eminim. yani düşünün bir arabanın kapladığı alan büyüklüğünde bir hacme sahip patlayıcı maddeyi toprağa gömüyorsunuz... bu patlayıcıların belediyenin ve yöre halkının haberi olmadan yerleştirilmesi imkansız. maalesef böyle...