• 14 mayıs'ta kulak misafiri olduğum konuşmadır.
    çocuk cerrahisi doktorunun kapısında bekliyorum çalışmak için ve arkada oturan bir ablamiz ufacık kızın bacaklarını battaniye ile kapatmış ve yanında ki ablamiz da "afferin sen kızsın bak bacaklarını ört" dedi.
    annemiz de "tabi tabi babası da artık bunlara dikkat ediyor şimdiden uyarmaya başladı" dedi.

ülkenin durumu bu halde getirdikleri doktorda erkek kim bilir muayene de nasıl davranıyorlar.

tanim : ülkenin geldiği son durumu açıklayan cümledir.

edit : troll damgası da yemişiz de olay gerçek duyduğumda bende şaşırdım bu kadar da olamaz dedim ama bu kadar.
  • eee amına koyim? algınızı çalışmanızı, yönlendirmenizi sikeyim.

millet hallenmiyor mu bebeklere? belki ona karşı önlem alıyor?

ben size sahneyi söyleyeyim: aile kesinlikle muhafazakar görünümlü, annenin başı kapalı.
    ama bu şekilde olmasaydı eğer, muhafazakarlardan kızını koruduğu için tebrik edecekti vatandaş. yemezler artık ilerle.
  • turkiyede yaşanması mumkun olan olay.
    çocuğun zihniyetini şimdiden tahmin etmek mümkün. hiç düşündünüz mü bu ülkede erkekler neden kadınları elde edince terkediyor ? çünkü erkeğe avcı kadına ise saklanması gereken bir av gözüyle bakılıyor. bu kedi fare oyununda kendine göre görevi tamamlamış erkek seviştiği kadından soğuyor terkediyor.

süper zihniyet. aynen devam. meraklısınız dudukleyemediginiz kadınla evlenip evlendikten sonra ömür boyu boşanamayip mutsuz ölmeye.
  • aferin, ağaç yaşken eğilir!
  • 15 yaşından sonra bunu söylemenin bir faydası olmayacağı için erken başlamışlar.
    15 yaşından sonra sonra bu lafın söylendiği kız için;

(bkz: milli tekvandocuların kampta grup seksi)
  • (bkz: mahremiyet egitimi) 2 yaşından başlayıp ilkokul çağına kadar devam eden bir pedagojik eğitimdir. cinsel bölgeler ve ailenin değer yargılarına göre diğer bölgeler de eklenebilir bu eğitim içine.
  • çocuklara öz saygı ve bedenini korumayı öğretmek farklı. çocuklara baskıyı özümsemelerini aşılamak farklı.

zaten bizde kara çarşafla özgürlükten bahseden ve başı açık kadınlara söven kadınlar bu kafa karışıklığından ortaya çıkıyor.
hesabın var mı? giriş yap