şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle almış olduğum mesajdır
    kendisi 17 kişi ile (tam tamına ) çıktıktan sonra benimle çıkmış ve benden ayrıldıktan sonra da 2 kişi ile daha çıkmıştır memlekette erkek bırakmayacak galiba
    o;
    1-zyjo
    2-bir şey söylemem gerekiyor

ben;
    0535831xxxx bu numara senin miydi ?

o ;
    evet

ben;
    ne söyleyeceksin ?

o ;
    vazgeçtim

bunu nasıl döt edebilirim sözlük çok ağır konuşmak istiyorum birisi beni yeşillendirebilir mi ?

edit1:bazı arkadaşlar sağolsunlar akıl fikir verdiler
    edit2:mesaj atma nedeni şuan ki sevgilisinden ayrılmış (üstelik kendi ayrılmış) diye haber verdi eski bir tanıdığım (casusum diyelim bu arada ben sormadım soruşturmadım yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermesin)
    toplam 20 erkek ile çıkmış eski sevgilimdir.
    edit3: akıl fikir veren sözlük üyelerine minnetlerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum aklımın yerine gelmesini ve safi düşünmemi sağladınız iyi ki varsınız.
  • "ben senden yıllar önce vazgeçtim" şeklinde laf sokulmayı hak eden eski sevgilidir.

(bkz: vurdu gol oldu)
  • 5 yıl sonra yazan sevgiliden daha çok özlemiştir.
  • "doğal, ben olsam yüz bulup yazamazdım bile" der ve geçerim.
  • eski sevgili dönencesine denk getirmiştir.
  • kardeş sen sevgili ile değil motor ile çıkmışsın.

(bkz: motorsiklet)
  • pite giren f1 pilotudur,lastik değiştirip çıkacaktır
  • efenim merkür tekrar retro yapıyormuş.
    --- spoiler ---

vartolu: merkür geriye mi gidiyor bu ne alınganlık
    --- spoiler --
    astro meal: yarım kalmış işler kendini hatırlatır, eski sevgililer camı tıklatır. tamamlanmamış hesaplar kapatılır. ayh hadi hayırlı olsun bakalım:))
  • unutamamış beta'ya yazarsa etkili olur.

baksana elemana çetelesini çıkarmış. kıza sorsan böyle şak diye söyleyemez. ayrılıkları üzerinden geçen ay sayısını biliyorsa bir erkek ben orada şüphe ederim. erkek dediğin valla ne biliyim amk 1-2 sene oldu herhalde der. hayır işin kötüsü ayrıldıktan sonra da stalklamaya devam etmiş. sonra hatunun altığı oltayı lup diye yutması içine dert olmuş bir de sözlüğe başlık açmış.

ayrıca ne söyleyeceksin değil, oradaki gerekiyor kısmını cımbızlayıp "ne söylemen gerekiyor, hıv, hepatit, frengi filan mı kaptın. öyleyse söyle ben de baktırayım" tarzında bir dönüşle gelişine çakman lazımdı.
  • bu gibi durumlarda "n'oldu ya foton gitti" moduna sokarak kafanızı rahatlatabilirsiniz.