• toplu mesajdır o. özel mesaj olsa duramazsın*

aynı mesajı 20-25 kişiye göndermiş, birinden beklediği cevabı alınca diğerlerine "vazgeçtim" yazmıştır..
  • unutamamış beta'ya yazarsa etkili olur.

baksana elemana çetelesini çıkarmış. kıza sorsan böyle şak diye söyleyemez. ayrılıkları üzerinden geçen ay sayısını biliyorsa bir erkek ben orada şüphe ederim. erkek dediğin valla ne biliyim amk 1-2 sene oldu herhalde der. hayır işin kötüsü ayrıldıktan sonra da stalklamaya devam etmiş. sonra hatunun altığı oltayı lup diye yutması içine dert olmuş bir de sözlüğe başlık açmış.

ayrıca ne söyleyeceksin değil, oradaki gerekiyor kısmını cımbızlayıp "ne söylemen gerekiyor, hıv, hepatit, frengi filan mı kaptın. öyleyse söyle ben de baktırayım" tarzında bir dönüşle gelişine çakman lazımdı.
  • hiç kimse de dememiş ki: "aga sen eski sevgilinin sevgililerinin çetelesini mi tuttun?"

tanım: kızın bu musabecilikten sıkılıp bırakmış olma ihtimali yüksek olan yazar hezeyanı.
  • "ben senden yıllar önce vazgeçtim" şeklinde laf sokulmayı hak eden eski sevgilidir.

(bkz: vurdu gol oldu)
  • "doğal, ben olsam yüz bulup yazamazdım bile" der ve geçerim.
  • bu gibi durumlarda "n'oldu ya foton gitti" moduna sokarak kafanızı rahatlatabilirsiniz.
  • sözlüğü okuyan biriyse “bu mala ne diye mesaj attım ki ben, ifşa olduk emenike” diye içinden geçiren sevgiliye dönüşmüştür muhtemelen
  • 5 sene sonra yazan eski sevgili varken lafının bile edilmemesi gerekendir.
  • 12 yıl sonra yazanı varken üzerine konuşulmaması gerekir.
  • bir cumartesi akşamı evinde yalnız başına sigara içerken şöyle bir üstünkörü düşünür ve der ki;
    -ulan ben nerde hata yaptım mk
    ve sonrasında daha da düşünür ve şöyle der;
    -yahu bu ridiculous ne iyiydi lan en azından değerli hissettiriyordu saçma sapan tribi yoktu akılcıydı dur bi arayım şu pezevengi
    ve sonrasında arayıp boş goygoy yapar belki eski günlerimi hatırlatan bi kuble bişeyler duyarımda bu geceyi atlatırım.
hesabın var mı? giriş yap