şükela:  tümü | bugün
  • umarım istediklerini başarmışsındır. hayatının en kötü dönemini geçiriyordun 1 yıl önce... hayatın o boktan felsefesini anladığın dönemdi 1 yıl önce. peki şimdi başardın mı bir şeyler? 1 yıl önce hırslı bir gençtin. şimdi de öyle misin?

mutsuzluktan bir nebze de olsa sıyrılmışsındır diye düşünüyorum. hayatını düzene sokmanın vakti gelmiştir artık. herhalde hala "kimseye güvenme" felsefen aynıdır. yoksa incinirsin. sana değer verenlere değer ver. ıstediğin ve hep çok beklediğin doğru insan hala çıkmamıştır tahminimce. çıkmasın, sen beklemeye devam et. sigara ve alkolü azalttın çok şükür. 1 yıl önce neydi öyle... mutlu ol tamam mı? hiçbir şeyi kafana takma. 1 yıl önce çok içine atıyordun. neşelen biraz. her zaman olduğu gibi aileni her şeyden çok seveceksin. o asi olduğun hayatı seveceksin artık kaçarı yok. kendine iyi bak. sen 1 yıl önce kendini bile sevmiyordun ama şimdi hayata karşı bakış açın değişti. canımsın. yürü bee. kim tutar seni.

bir de 1 yıl önce kafan güzelken kendine not girmiştin. hatırladın mı? fonda feridun düzağaç'tan lavinia şarkısı çalıyordu. ne aptalsın ama...

edit: gencolar, herkes 1 yıl sonra yazdığı entryi editleyip ne durumda olduğunu yazarsa başlık daha da bi şık olur. 1 yıl sonra görüşmek üzere dostlar. :)
  • eğer şu an aklında olanlar gerçekleşirse sigarayı bırak. ne olur bırak , yalvarırım bırak. içine ettin ciğerlerinin .
  • ne yaptın ne ettin bilmiyorum. sanıyorum ki her şey güzel o zaman da. 1 yıl az bir zaman gibi gözüküyor da, öyle değilmiş meğer. çok uzun bir zamanmış. 1 sene önce tahmin edermiydim son aylarda yaşayacakları mı? hayır. işin güzel yanı güzel şeyleri de düşünemiyor insan.

1 yıl sonra gelen edit: evet 1 yıl önce yazdığım gibi, 1 yıl az bir zaman değilmiş, çabuk geçen ama dolu dolu geçen bir zamanmış. keşke bende sana yazabilsem 1 yıl önceki ben. şuan hayatındaki belki de en önemli dert 3 aydan kısa bir süre sonra bitecek. yaz mevsimi senin için güzel geçecek, ve iyisiyle kötüsüyle
    her ne kadar çok kötü olmasada gelecek günler var. işin özeti; senden çok daha iyi durumdayım sabret geçecek.
  • umarım dilediğin işe sahip olmuş ve başarı ile ilk yılını sürdürüyorsundur ve artık ailen de daha mutludur inşallah. hasrete nasıl katlandınız oğlun ve karınla onu da bu yazıyı bir sene sonra okuyunca yazarsın:)
  • aile babası olacaksın
  • umarım hayal ettiğin yerde olursun ve bazı şeyler iyi ki olmamış, olsaydı şu an bu güzellikler olmazdı dersin.
  • pişman olma.
    canlarına okuyacağım çünkü.
  • - o işi naptın, beklediğine değdi mi?
    - uzmanlık noldu?
    - lütfen izmir’e döndüğünü söyle.
    - kaç yeni yer gezdin?
    - bucket list ne durumda?

ps. değerlisin, farkına var. adamı sinir etme getirtme beni oraya.
  • eğer hala aynı şekilde devam ediyorsa;
    lütfen hayatına renk katacak birşeyler yap, gereğinden fazla monoton.
  • yine mi sevgilin yok lan yine mi adam akıllı bir işin olmadı yinemi bitcoin düştü