şükela:  tümü | bugün
  • başlığın aslı '10.000 entry giren her çaylak yazar yapılacak mı sorunsalı' şeklinde olacaktı.

şimdi malum çok azimli bir arkadaşımız 1-2 gün önce, sırası geldiği için midir yoksa sırf 10.000 entry girdiği için midir bilinmez, yazar yapıldı. kendisine hayırlı uğurlu olsun çok görmüyoruz tabiki ama şimdi ben sırada bekleyen binlerce çaylağın ,aralarında çok samimi arkadaşlarım da var, kafalarındaki o soruyu sormak durumunda hissettim kendimi. sırf açıklık getirebilmek için... bundan sonra her 10.000 entry giren çaylak yazar yapılacak mı yoksa bu bir defaya mahsus bir olay mıydı? hayır çaylak kardeşlerim bilsin de ona göre davransın. tam 5 yıldır çaylak olan arkadaşım var, muntazam 10 entry ile sırada bekleyen. evet evet 5!

edit: imla.
    edit2: bu bir öneri değildir. 10.000 entry girenler yazar yapılsın demiyorum, yapılacak mı diyorum.
  • öyle şey olmaz dediğim saçmalık öneri. arkadaşınki tamamiyle şans meselesiydi. normalde hayatta açıp bakmam çaylak entry'lerine. o gün bir başlığım gündeme girmişti. öylesine açıp baktım. yorumları okurken birisi bana mankafa demişti. gıcık oldum bir bakayım dedim. 10.899 entry! neyse adama güldüm geçtim yazık amk bu kadar azimli ama çaylak. profilini incelediğimde entry'leride fena değildi genel olarak. e şimdi yazar olmak için 10.000 saçma sapan entry girecek, tanımsız, tek cümle, bakınızlı ve noktalama işaretsiz entry girecek o kadar adam varki ve dahası çıkacakta. sözlüğün kalitesi düşer. böyle iş olmaz herkes sırasını bekleyecek. adamınki tamamiyle şans. allah sesini duydu herhalde ne diyeyim.