• (bkz: smurf)
  • sabrını hayran olunası yazar. kerem gibi dağları da delebilir icabında; yılmaz, sıkılmaz, yorulmaz ve de en önemlisi gocunmaz.
  • entry kalitesini bilemem ama emeğe saygıdan yazar yapılması gereken çaylak.
  • ...
  • her konuda fikri var herhalde. diğer türlüsü ağır işsizlik.
  • yazar olmayı entry kasmaktan ibaret sanan , sözlüğü diğer sosyal medya mecralarından farksız kılan şahıs.
  • aynı dakikada 6 entry atmış adam. öyle iki kelimelik entryler de değil.

03.12.2017 20:25 bakın ve görün.

word e yazıp kopyala yapıştır yapmıyorsa eğer, bu çocuğu alın ve moderatör yapın o derece. adam sıradan başlayıp her başlığa entry kasıyor la.

bak mesela ben bu entryi girene kadar 5 kişi entry yazmış ve biri benimle aynı konuyu yazmış. o kadar uzun sürüyor entry yazmak.

o bunu 10 saniyede başarıyor.

bir yazar söyledi "kenarıya" diye birşey var, oraya yazıp toptan yolluyor diye. tabi bu o çaylağın çatlak olduğunu ve sıradan bütün başlıklara yazdığı gerçeğini değiştirmez. helal sana çocuk devam böyle.
  • 1.000.000 entry daha girerse çaylaklıktan çıktığı an ekşisözlük adeta bir reform rönosans geçirecek farkında mısınız? gerçi kendisinin böyle bir vizyonu olabileceğinden haberdar değil bence...
  • o kadar entry gir henüz tek kuruş maaş alama. çok acı bir durum olsa gerek. ben yazar maaşımın bin liralık kısmını bu çaylak kardeşimize bağışlamak istiyorum.
hesabın var mı? giriş yap