• aynı dakikada 6 entry atmış adam. öyle iki kelimelik entryler de değil.

03.12.2017 20:25 bakın ve görün.

word e yazıp kopyala yapıştır yapmıyorsa eğer, bu çocuğu alın ve moderatör yapın o derece. adam sıradan başlayıp her başlığa entry kasıyor la.

bak mesela ben bu entryi girene kadar 5 kişi entry yazmış ve biri benimle aynı konuyu yazmış. o kadar uzun sürüyor entry yazmak.

o bunu 10 saniyede başarıyor.

bir yazar söyledi "kenarıya" diye birşey var, oraya yazıp toptan yolluyor diye. tabi bu o çaylağın çatlak olduğunu ve sıradan bütün başlıklara yazdığı gerçeğini değiştirmez. helal sana çocuk devam böyle.
  • bence çaylak olduğunu bilmiyor. yazar olduğunu sanıyor.
  • (bkz: smurf)
  • bu arkadaş ne yapmak, nereye varmak istemektedir?!?!?!

gereksiz ötesi gereksiz bir eylemdir.
  • entry kalitesini bilemem ama emeğe saygıdan yazar yapılması gereken çaylak.
  • on bin bilmem kaçıncı entryden selamlar :))))

gel de şimdi uygun bir tanım gir şimdi forum formatına evrilmeden :)

"ekşi sözlükte yazarım ben!" etiketi umurunda olmayan, sözlüğe tamamen sinirini boşaltmak için gelmiş, aslına bakarsanız, öküzden dönme yazar entrylerini de görünce format mormat da iplemez olmuş bir çaylak (ben) hakkında açılmış başlıktır.

yazan, eleştiren, dalgasını geçen, hürmetini veya nefretini gösteren, işli, işsiz, troll, beyefendi cem-i cümle yazarlara selamlarını, sevgilerini de ileten müzmin çaylaktır.

sözlüğün formatı "yeni ekşi"ye dönüştüğünden beri de, arada bir sinirini boşaltmak için sövüp formatın içine etse de çaylak kalmak ile de aslında bir derdi yoktur. sakın hakkında kampanya mampanya yapmayın, büyük ihtimal sözlüğü terk eder veya inadına yeni bir çaylak hesabı açar.

spekülasyonlara karşı: nnevet! (bkz: kenarda dursun) menüsünü de silah gibi kullanmakta olan çaylaktır :)) ve de nnevet! entrylerinin dışarıdan görünmediğini de bilmektedir. dedim ya, maksadı şu gergin ortamda kendimce az çok (bkz: deşarj olmak) olan çaylaktır.

bir de, nikini yanlış alma zalaklığı etmiştir. nerede yanlış yaptığını kompleks duyma ihtimaline karşı yazmayacaktır :(

şakayı bir yana bırakıp azıcık da ciddiyet isterseniz, bu davranışının temel sebeplerinden biri, maalesef işlerinin kesat gitmesi ve bunun yarattığı strestir.

bu entryi girerken de 42 sıra gerilemiştir. hayretler içindedir :)

(bkz: şimdiden elveda sözlük kızları)

başlık altındaki tüm entryleri de favlayası gelmiş çaylaktır. niye yaptığının kendisi de tam farkında değil aslında. belki nezaketin dozunu kaçırmakta, belki de şu pazar gecesi yüzünün gülmesini sağlayan cümle insanlara bir teşekkür etme yöntemidir.

sürç-ü lisan ettiyse affola bir çaylaktır.
  • sabrını hayran olunası yazar. kerem gibi dağları da delebilir icabında; yılmaz, sıkılmaz, yorulmaz ve de en önemlisi gocunmaz.
  • o kadar entry gir henüz tek kuruş maaş alama. çok acı bir durum olsa gerek. ben yazar maaşımın bin liralık kısmını bu çaylak kardeşimize bağışlamak istiyorum.
  • 1.000.000 entry daha girerse çaylaklıktan çıktığı an ekşisözlük adeta bir reform rönosans geçirecek farkında mısınız? gerçi kendisinin böyle bir vizyonu olabileceğinden haberdar değil bence...
hesabın var mı? giriş yap