şükela:  tümü | bugün
  • korkmayın lan tinerciler gibi destan yazmayacağım. zaten tek kişiyim ve üşengeç adamım, sikik futbola edebiyat parçalayacak enerjim de yok. başlığa da karakter sığmadı amk!

" dursun başgan, seviyoruz seni. gitme, hep bizimle kal. poldi'yi gönderdin, şino'yu gönderdin; sıra muslera'da bence. galatasaray barsaklarını temizliyor. bu kadar başarılı olunca haliyle kulüpler birliği başkanı da olacaksın. yürüyedur.

sıyıncımhırbışgınım gökhan ile caner neyse de lens'i alman beni kahretti. ucuza şahane takım kuruyorsun ama kamera görünce ya bir ağlama ya da bir tehdit görüyoruz senden. sonun bizim azis gibi olmasın.

hamsilerin efendisi sana da methiyeler var. ersun'da ısrarcı olmana hayranım. fenerbahçe'yi bu sene de lahey'e şikayet edin. belli ki bıkmayacaksınız. bol şans.

azis yeter amk! çocuktum geldin, orta yaşıma geldim; gitmiyorsun. domuz gibi de sağlıklısın. senden kurtuluş yok galiba. zevk almaya bakacağız.

aykut, gölü atıp yaslanmayla alınacak galibiyetlerin amk. yeter yahu. para veriyoruz biz bu amk sporunu izlemek için. severiz seni, efsanemizsin ama küfür etmenin iyisini de biz biliriz.

hakemler, gözünüzle bakın şu amk pozisyonlarına.

hayatının golünü fenerbahçe'ye atan anadolu topçuları, topunuzun allah belasını versin.

haydi kalın sağlıcakla..."

çok da iyi güzel oldu bence.
  • aziz git.
    ali gel.
    sevdalıyız.
    kişileri değil sarı lacivert çubukluyu seviyorum. ne olursa olsun tabi destek vereceğim amına koyduğum ergenleri. sizden mi öğrendik lan biz tribüne gitmeyi taşak herifler!

cillop gibi manifesto.
    fb: notum budur.
  • terbiyesizlik etmeyin. terbiyesizlik etmeyin.
  • azsiz gitsin ama yerine kim gelecek ali koc'da liderlik vasfi yok, arti azsiz sey yapti ucan hollandaliyi falan aldi, kocelide, antalya'dan arsa aldi falan. yok lan o yanlis baslikti, ali sen gel, sen gel mübarek.

bence bizim fiko'ya söylecek cok fazla bir seyimiz yok. evet lens biraz oturdu mideye, soda ictik gecti. gerci fiko, bizimkinden de yaman yalayici, uzun adam lep demeden coruma gider lebleci zinciri satin alabilir ama olsun.

dursun aynen on numara insan. bana desen ki gecen yil kimden cekiniyordun bir nefeste bruma, sneijder, poldi derdim. böyle bir empati yetenegi yok ona tesekkür ediyoruz. kulüpler birligiyle yetinmemeli akp'den siyasete girmeli.

oturup cidden bir manifesto falan yazmak bizim renktaslarimiza yakismaz zaten. neymis, adamlara herkes düsman olmus. lan ben kendimi bildim bileli, hatta beni birak dedemin babasi'da fenerliydi rahmetli hayal beyan hatirlarim kendisini, o da bunu bilirdi. türkiye'nin neresine gidersen git en antipatik, yerel takimlar yenince en cok kutlanan, sevinilen, topcularinin neticelerine füze takmis gibi saga sola saldirdigi maclar hep bizim takimin maclaridir. aksine iddia eden, etmesin tartismayalim.

bir de gecen yil malum biz bu besiktasla sompo japan'la basketbol ligi finalinde karsilastik. bir tutturdular bütce, sabah, bütce aksam bütce. ilk mac bütce, sampiyon olduk yine bütce. neyse su son iki ücgün fener ve gala biraz hareketlendi, yumurta kapiya dayaninca transfer yapmaya basladilar. hemen bir popüler bjk tweeti gördüm neymis, bu iki takim yeteri kadar güclendiyse notere gidelim, tescil ettirelim de sene sonunda aglamayalimmis. transfermarkt'a göre bjk'yle fb arasinda 44 milyon € deger farki var. gerci son transferle bu azalacak ama yani kagit üzerinde en degerli takim zaten bjk. yani sampiyon olmalari en olasi takim. olabilirler mi evet, cok olasi, peki aglamak mantikli mi? hayir aglamiyorlar amk oguzhan 50 milyon.