şükela:  tümü | bugün
  • hürriyet anıtı 'nın finansmanı üzerinden abd'ye mesaj verdiği efsane adayı tweet'tir..
    https://twitter.com/…ner/status/1028020244336574466
  • güldürmüştür.

"sayın başkan, "hürriyet anıtı"nızın parasını veren bir milletin "hürriyet"ine kastediyorsunuz! @realdonaldtrump"

az önce cnn altyazı geçti, donald trump beyaz saray'ın perdelerini kapatıp "böyle büyük bir millete ben bunu nasıl yaparım" diyerek hüngür hüngür ağlıyormuş.

meral teyze, donald trump'a acındırmalı twit atacağına dolar cinsinden geçiş garantili köprülere, hasta garantili hastanelere, yolcu garantili havalimanlarına, silinen vergi borçlarına, gümrük vergisi muafiyetlerine, saman ithalatına, üretimin bitirilmesine baksana! bakacağından değil de bir bak, asıl sorumluları görürsün belki.

"büyük oyun oynanıyor" piyesinde rol kapmaya çalışman çok komik.
  • kimsenin dokunmadığı yere dokunarak türkiye siyasetine yeni bir soluk katmıştır. nasıl dahice bir siyaset hamlesidir aman allahım işte aranan muhalefet. lanet olası dış güçler...
  • altındaki yorumlarda abd'nin ülkeye yaptırım uygulama kararından bihaber andavalların zorlama eleştirilerinin, ülkenin geleceği konusunda muhalif kesimin beni iyice umutsuzluğa gark ettirdiği twettir. kimisi türkçe yazmasını eleştirmiş kimisi başkan demesini, kimisi de yine malum ince'ci ve y-chp'li seçmen kaybı endişesiyle birşey dese de saldırsak diye namlu ucunda bekleyenlerin zırvaları...

cephe gerisinde temizlenecek çok mandacı var çok. size şu ironi içeren parçayı buraya bırakıyorum sam amcanın emzikçileri sizi; https://www.youtube.com/watch?v=anwst3so8s4
  • iktidara her yanlayan anlaşılan beynini girişte kapıda bırakıyor. şüphem kalmadı artık.
  • türk milliyetçisi olduğunu iddia eden ama özgürlük anıtı diyemeyip arapçalaştıran, sürekli dini paylaşım yapıp oy kovalayan, kendisine oy verenleri pişmanlıklar denizine sürükleyen birinin tweet'idir.
  • '' sayın başkan ayıp oluyor ama yhaa '' minvalinde bir söylem olmuş.

türk siyasetinin boka sardığı dönemdeyiz beyler. yazık çok yazık!
  • ardından "kuzenim yazmış" diye bir tweet daha atılmasını beklediğim tweet'tir. bu kadar saçmalanamaz.
  • kimse ne yaptığını bilmiyor. herkes olaydan kendine pay çıkarmaya çalışıyor. çözüm üzerine konuşan yok ama olan yine vatandaşa olacak gerçi vatandaşın çoğu durumun bilincinde değil. şaka gibi bir ülkede yaşıyoruz.