• güldürmüştür.

"sayın başkan, "hürriyet anıtı"nızın parasını veren bir milletin "hürriyet"ine kastediyorsunuz! @realdonaldtrump"

az önce cnn altyazı geçti, donald trump beyaz saray'ın perdelerini kapatıp "böyle büyük bir millete ben bunu nasıl yaparım" diyerek hüngür hüngür ağlıyormuş.

meral teyze, donald trump'a acındırmalı twit atacağına dolar cinsinden geçiş garantili köprülere, hasta garantili hastanelere, yolcu garantili havalimanlarına, silinen vergi borçlarına, gümrük vergisi muafiyetlerine, saman ithalatına, üretimin bitirilmesine baksana! bakacağından değil de bir bak, asıl sorumluları görürsün belki.

"büyük oyun oynanıyor" piyesinde rol kapmaya çalışman çok komik.
  • ardından "kuzenim yazmış" diye bir tweet daha atılmasını beklediğim tweet'tir. bu kadar saçmalanamaz.
  • hürriyet anıtı 'nın finansmanı üzerinden abd'ye mesaj verdiği efsane adayı tweet'tir..
    https://twitter.com/…ner/status/1028020244336574466
  • kimse ne yaptığını bilmiyor. herkes olaydan kendine pay çıkarmaya çalışıyor. çözüm üzerine konuşan yok ama olan yine vatandaşa olacak gerçi vatandaşın çoğu durumun bilincinde değil. şaka gibi bir ülkede yaşıyoruz.
  • atıldığı sıralarda devlet bahçeli: “gardaşım bir ihtiyacın var mı gardaşım @rt_erdogan”.
  • herhalde meral akşener yanlamak zorunda bırakıldığı için ısrarla partiden el çekmeye çalıştı ama tabi her sağcı gibi partililer yapıştı. artık ne oldu bilemeyeceğim ama meral hanım bile yanladıysa bu iş tamamdır. 100. yılı görmeden ülkeyi kapatıyoruz. artık büyük oyunu olunca anlarsınız sürprizli film sonu givi "hee akp ülkeyi yönetemediği için hep dış mihrak diyip duruyormuş, demek başından beri bu büyük oyunun kendisiymiiiiş, vay be nasıl twist ending oldu be..." diyerek...
  • hedefine ulaşamamış tweet.

kendini acındırmak değil de tam aksine iğneleme yapmış diye düşünmüştüm ben yahu yorumları okumadan önce. "sen kimsin ki türk milletinin hürriyetine kastedeceksin ?" gibi bir şeydi anladığım. yanılıyor muyum, bilemedim sözlük ...
  • zamanında murat bardakçı'nın ortaya attığı ve hiçbir zaman kanıtlanamamış bir iddia üzerinden gücünü göstermeye çalışmış bir de. üzüleyim mi güleyim mi bilemedim.
  • mustafa armagan kaynaklı bir sıçmığın bir politikacı tarafından kullanılması ne acı. halkı cahil olanın politikacısı da böyle oluyor işte.
hesabın var mı? giriş yap