• an itibariyle bir yerlere çevre yolu yapılacağını açıklıyor.

(bkz: inşaat ya resulullah)

bir de dolar molar bizim yolumuzu kesemez ama siz yine de varsa bozdurun dedi. hehe.
  • bu millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik açıklamasıyla tekrardan akla bu efsane videoyu getirmiştir .
  • suru dedi gene. ben demedim. size dedi. suruden dedi, aksak cikar dedi. size dedi ben demedim.
  • konuştukça dolar daha da artmaktadır.

her zamanki gibi.
  • şair burada yolumuzu kesemez derken duble yola atıfta bulunuyor.
  • dolarla alakalı yapması gereken açıklama çok basit.
    --- spoiler ---

her şeyin farkındayız. ne gerekiyorsa yapacağız. bugüne bazı hatalı politikalarımız oldu ama merak etmeyin. suçlu aramaya gerek yok. yaptığımız hatayı düzelteceğiz.
    ...
    --- spoiler ---

böyle bir açıklamada en az %20 değer kaybeder $. bu kadar basit iken neden hala yangına körükle gidiyorlar anlayabilmiş değilim.
  • adam bugun olmus hala katrilyon diyor, tl ye ne ara 6 sifir eklendi?
  • bu adamin kendi dolarlari yoksa ve alim satim yapmiyorsa ben de bir sey bilmiyorum. bu aciklamalarin baska izahi yok cunku. basladigindan beri dolar 20 kurus artti. bilerek yapiyor amk.
  • konuşmaları ateşe benzin döker cinsten.
    5 dk 5.90'dan 6.25'e yükseltti.
  • allah rızası için sussun. allah rızası için. valla bak yastık altında dolar yok. aldığım kuru bir maaş sadece o da ancak yetiyor.
    hastane yaptık de, köprü yaptık de boş ver hacı ekonomiye dokunma sal gitsin.
    la bayburt'ta dolar bozdur demek nasıl bir şeydir. bayburt la ora.
hesabın var mı? giriş yap