şükela:  tümü | bugün soru sor
  • önem verilmesi gereken ve mağduriyet içeren olay.

şöyle salak saçma, laubali konuşan polisleri duyup gördükçe gram güven ve inancım kalmıyor hiçbir güvenlik ferdine.
  • öncelikle geçmiş olsun arkadaşım.

kızın erkek arkadaşına demek ki göz ucuyla bakmışsın ki o aptallar da bunu bahane ederek sana saldırmışlar. işin kötü yanı; apaçilere denk gelmişsin.

tabi bunları kızın sevgilisine bakmadığını düşünerek söylüyorum. hoş gözün çarpmışsa bile bu normaldir, kabileye ben üstünüm, erkeğimi korurum, ona sevgimi bu yönde gösteririm fikri ile yapmışlardır.

tekrar geçmiş olsun.
  • bu polisler yakında "sen de ona vursaydın ya bi tane" diyecek galiba. 10/10'luk bir rezalet daha. mağdur olana polis yardım etmeyecekse kim edecek?

saldırıyı yapan dişi arizona kertenkelelerinin cisimlerini az çok tahmin edebiliyorum.
  • öncelikle gecmis olsun. ı
    orda olsam 32 yaşında bir erkek olarak saldiranlara iki tokatt da ben atardım. ama sonra sizi gene bulurlar ve daha kotusunu yapabilirler. bu nedenle
    aramayi birakin. zira tiplerini tahnin edebiliyirum. bu tipler kinci olurlar genelde.
    size tavsiyem bundan sonra yanınızda biner gazı taşımanız.
    bu arada o polisin de şerefine tüküreyim. dayak yiyen kızı olsa böyle yapabilir mi acaba...
  • "malum cuma namazı vakitleri, e konyamız da çok dini bütün bir şehir biliyorsunuz kimsecikler yok."

buradan sonrasını okumadım.
  • içerisinde (bkz: konya), (bkz: konyalılar), (bkz: polis) ve (bkz: cuma namazı) geçen bir olayda, çok ucuz kurtulmuş bir yazar. geçmiş olsun.
  • çok geçmiş olsun. 2 sene mi geçirdim o boktan şehirde . benzer olaylar yaşamıştık. 10 küsür sene geçmiş bir bok değişmemiş. nüfusunun büyük çoğunluğu malesef asarım keserim kafasında . savcılığa falan gidip polislerden de şikayetçi olun . size saldıran dallamalardan da .
  • bulun ve cezalarını verin. bir daha kafalarına göre insanlara saldırmamayı, gasp etmemeyi öğrensinler.

cezalarını faiziyle ödetmeyi unutmayın.
  • (bkz: cuck)

(bkz: beta male)

(bkz: soy boy)
  • kadını erkeği bu nesil niye böyle oldu ya? fanusda mı yetiştiniz yeminle anlamıyorum.
    hani bir söz varya; şerefliler, en az şerefsizler kadar cesaretli olmadan hiç bir şey değişmez diye harbiden öyle.
    üniversiteye giden sümsük çıkıyor resmen. bu kadar sünepe olmayın be kardeşim, size vurana siz de nefsi müdafaa namına iki tane sallayın incileriniz dökülmez. tamam canınız tatlı anlıyorum da burası da ortadoğu, biraz coğrafyaya adapte olun, bulunduğunuz ortamı bi değerlendirin tartın.
    sonra buraya gelip avam avam ağlıyorsunuz, sanki isveç, norveç burası.
    bak tecrübe etmişsin işte, poliste karışmıyor bu işlere. bu bilgiyi kullan. al yanına sustalıyı, gerektiğinde parlaklığını göster yeter. he dikkat et iş siyasete bulaşmasın, o zaman polis harbiden görevini yapıyor.
    korkmayın olm, bu memlekette kimsenin canı değerli değil bunu artık bi kabullenin. doğa kanunları, vahşi yaşamın o dayanılmaz ilkelliğine bırakın kendinizi, mutluluk orda.