• şu durumda dahi "ekonomik kriz" diyemeyen satılmış medyadır. şu aşamada çıkıp da merkez medyada hükümet eleştirisi yapmak için yürek yemiş olmak bile yetmez, ama bu işin buraya gelmesinde, bu korku imparatorluğunun kurulmasında herkesin payı vardır. uzan medyasının yağmalanmasıyla başladı bu iş, orada ayıkacaktınız ve izin vermeyecektiniz. bu haklar ve özgürlükler için batıda nesiller boyunca oluk oluk kan dökülmüştür. bize ithal geldiği için bu özgürlüklerin değerini bilmiyoruz. hitler almanyasının basın özgürlüğünün değerini öğrenmesinin bedeli topyekün yıkımdan ve tecavüzden geçmek oldu. bakalım bizimki ne olacak.
  • vatana ihanet boyutlarındadır.
  • az önce kahvaltıda tv izlerken fark ettim. lan altta 5.73 mü yazıyor diyorum. yanlış gördüm diye bekliyorum. lan yok. bir gecede uçtu fiyat. ve sanki hiç bir şey olmamış gibi yapılıyor.
    google a yazdım. çıkan haberde de
    "erdoğan; onların doları varsa bizim halkımız var."
    ve millet bunları duyarak gaza geliyor yaaa.

ülkede neden yaşadığı belli olmayan bir kısım var.

(bkz: şimdi ananı laciverte boyadım)

edit: 5.73
  • birisinde '' artan döviz nedeniyle turist sayısı arttı, ucuz tatili gören ülkemize koşuyor' deniyordu. sağolasın polyanna!
  • tl'nin değer kaybından daha çok lanet ettiğim durum. görmek isteyen ve biraz olsun vicdanı olanlar için ekonominin bu hale gelmesinin nedenleri gayet açık ancak medyanın bu kadar teslim olduğunu tahmin edemezdim. varsa yoksa chp ve ip'de neler olduğu; şefersizler seçim öncesi bile bu kadar haber yapmadınız muhalefet partileri hakkında! umarım bugünler geçtiğinde, satılmış olan ve göt korkusu yaşayan medya yöneticilerinin götlerinden öyle bir kan alırlar ki bir daha hiçbiri güce teslim olup bu vatana ihanet etmeye cesaret edemez.
  • üniversitelerde gazetecilik vb. bölümlerin kapatılması gerekliliğini göstermiştir.
hesabın var mı? giriş yap