• filmlerde felaketler olur hani herkes birbirine bakar, napıcaz? der gibi. şu an herkes birbirine bakıyor, herkes aklını kaçırmış durumda. aman allahım
  • olsun yine iyi koymuşlardı
  • herşeyi geçtim makyaj malzemesi alamayacak duruma gelicez... tehlikenin farkında mısınız ?
  • makyaj malzemesiyle karın doyacağını, ev geçindirebileceğini düşünen yazarları göstermiştir. (bkz: millet aç aç)
  • batmayız batmayız merak etmeyin,cebinden ve hane gelirinden başka bir şey düşünmeyen vatandaşımız ülkemizin ne tavizler verdiğini umursamayacaktır.
  • umrumda değil.
    ben daha 1 hafta önce cratos' ta rulet oynayan adamdım.
    benim tuzum kuru dolar 20 bile olsa bana fayda sağlar, zarar değil.
    ve ben buna rağmen götümü yırttım seçim zamanı.
    asgari ücretle çalışıp, dolar 10 lira olsa da reisi bırakmayız diyenlerdir sorumlu.
    bir şeyi yeniden inşa etmek için yıkılması gerekiyorsa, yıkılsın.
    biz bu ülkeyi sıfırdan yine ayağa kaldırırız.
    ama şu kabus artık bitsin.
    bir ülkenin cumhurbaşkanı çıkıp da onların doları varsa, bizim de allahımız var diyorsa doların yükselmesini istiyordur. böyle bir jargonu kıraathanede kullanırsın ancak.
  • elbette batmayacağız sadece bizim değil ailemizdeki üç nesil kuşağın geleceği ipotek altına alındı. hepimiz dolar'ın sadık hizmetkârları olarak hayatımızı sürdürmeye çalışacağız.
  • 24 haziran ile birlikte şahlanma dönemine girdik demediler mi ?
    ne ara batma noktasına geldik ?
  • amerika demokrasi getirecek yakında türkiye'ye. o zaman da derler koyduk mu veya dolar 5.85'e düşünce sesi kesilen ekşici diye.
hesabın var mı? giriş yap