şükela:  tümü | bugün
  • dekorazon. com'dan bir akrabam için bebek önlüğü ve biblo almıştım. onlara bebek önlüğü yerine sex zili göndermişler. bir insan bebek önlüğüyle sex zilini nasıl karıştırabilir. o kadar mahcup oldum ki anlatamam. inanamadım fotoğraf istedim. etik olarak neresinden bakarsak yanlış. kız bebek biblosunun yanında sex zili yollamak. zaytung gibi bir siteden alsam anlarım zaten amaçları dalga geçmek. ama dekorazon. com böyle bir hatayı kendi deposundan gönderdiği bir üründe nasıl yapabilir. dava açmayı planlıyorum. nasıl bir yol izleyebilirim. avukat arkadaşlarım da var ama buraya da danışmak istedim.
  • eğer olur da kargolar karıştıysa seks zili alıp bebek bezi giden kişiyi de merak ettim.

konuya dönecek olursak bunu her yerde dile getir. kesinlikle şikayette bulun.
  • bana seks zilinden ziyade resepsiyon zili gibi geldi o.

link
  • beratın siparişlerle karışmış olabilir. arayın bi kontrol etsinler.
  • ikinci bebek için çalışırken zil işe yarayabilir ,telaşa gerek yok
  • dava mı? zil yerine iphone gelseydi yine dava açılır mıydı acaba? bence ozaman topic bile açılmazdı. fazla abartılı geldiğini düşündüğüm konu.
  • seks zili nedir bilmediğim için utandıran rezalet. o kadar senelik sapığım demek hala bilmediğim şeyler varmış.
  • çok teşekkür ederim manus pacis.o zile baktım da iki ürün de helen's diye bir firmanın. bu durumda helen's da suçlu dekorazon. com da. resmen dalga geçmek gibi yaptıkları. müşteriyi kaale almamak. hakkımı sonuna kadar arayacağım. teşekkür ederim desteğiniz için.
  • bugün de yeni bir şey öğrendiğim rezalet.
    bir hediyenin hem de bir başkasına gönderilen bir bebeğe gönderilen hediyenin böyle bir aymazlıkla hazırlanması rezalet ötesidir. mutlaka dava açıp sorumlular cezalandırılmalıdır.
    bu arada sex zili nedir? neler var yarabbim daha bilmediğimiz bu dünyada.