şükela:  tümü | bugün
  • 11-20 ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuardır. bugün saat 14.00'da cam piramitte kapılarını açacaktır. muhittin böcek denilen zat senelerdir konyaaltı adıyla düzenlettiği fuarı bu sene büyükşehiri kazanması ile ne hikmetse antalya adı ile düzenletme kararı almıştır. esasında 10. değil 1.'dir zira geçen sene bu isimde bir fuar yoktu şehirde. fakat kendileri 10. deme kararı almışlar. şehrin gelenekleri, alışkanlıkları, marka değerleri birileri için hiç mi hiç önemli değildir. yayınevleri listesine baktığımda ise beni şok etmiştir. ne can yayınları var ne sel yayıncılık. ikisi de sektörün ağır toplarından ve üstün körü incelememe rağmen geçen seneye göre eksik yayınevleri. detaylı bakılsa sırf geçen seneye göre olmayan ne yayınevleri bulunacaktır. şimdiden söylemek mümkündür ki test kitabı fuarı olacaktır, 3-4-5 yayınlarından çıkar karekök yayınlarına geçer artık halk. rezalet bir fuar olacağı şimdiden bellidir. bir şehre ancak bu kadar ihanet edilebilir, işinizi savsaklamaya devam etsin bunu okuyan yetkililer.

edit: imla
  • beni hayal kırıklığına uğratmıştır. fuarın yarısı test kitabıyla doludur. birlikte okuyoruz değil birlikte test çözüyoruz olsaydı slogan daha iyi olurdu. 3 yıl önce gitmiştim en son . bu yıl bariz bir kalite düşüşü var. kitap fuarından benim anladığım felsefe ,psikoloji ,edebiyat ,tarih gibi alanlara göre kült kitaplar sergilenir bunlar 5-10 liraya a101 tarzı kitap satıyorlar.kurulu var mıdır incelemeden geçmiş midir bu yayınevleri neye göre kime göre seçilmiştir bilemiyorum ama rezaletti. durumu kurtaran yapı kredi yayınları ile iş bankası kültür yayınları var. can yayınları nerede muhittin böcek? bari sen yapma kaliteyi bu kadar düşürme.