• fotoğraf albümlerinizi ve videolarınızı sadece arkadaşlarınız görecek şekilde kısıtlarsanız, çok da bir şey değişmiyor.

kim ne yapsın senin x'e hayranlığını, 312. arkadaşını?

herkes süperstar ya, özel çıkarımlar yapacak millet ömer çelakılsal.

(bkz: laf etti balkabağı)
  • gizlilikteki profil önizlemesi adı altındaki "profilinin başka bir kişiye nasıl gözüktüğünü görme" özelliğinden yararlanarak açılımın nasıl bir şey olduğunu görebilirsiniz. profildeki resim kapanıyor mu noluyor diye ayarların kurcalanacağını bildiğinden mark, bunu akıl etmiş.
  • az önce hemen check edip eski sevgilimin yeni sevgilisinin çirkin bir burcucum çok güzel çıkmışsın kızı olduğunu öğrenmeme vesile olmuş açılımdır.

eski sevgilinin yeni sevgilisi stewie griffinden senin için geliyor :

- did you hear that meg? guys can marry other guys now. so...this is awkward, but i mean, if they can do that, that is pretty much it for you, isn't it? i mean you as well pack it in. game over.
  • insanlar profil ayarlarından "profil resimleri" albümünün ayarlarını "sadece arkadaşlarım" yapana kadar abanılacak hadise. eğer bolca fotoğraf albümü varsa tıpkı arkadaşıymışsınız gibi her fotoğrafına bakabiliyorsunuz.
  • sanırım tek bana kıyak yapmış açılım bu. söylenenlerin problemlerin hiçbiri yok bende.
  • herkes neden can hiras ayaklandi bu acilim hakkinda ben bisey anlayamadim? sandim ki vaayy herkesin acilmis profiller, bi bakayim dedim hakkaten hadi kim kaldi bakmadigim falan diye.

saniyorum profiller sadece arkadaslarin arkadaslarina acilmis, tamam tabii ki iclerinde gormesini istemediginiz kisiler vardir da, siz sanki her onune gelene profil acilmis gibi bir izlenim biraktiniz. kisisel hesabim zaten yok, benim feyk hesabimda ise hic arkadas ekli mekli degil, eskilerden kalma oldugu icin turkey network'undeyim sadece ve bu olaylardan sonra simdi girdim baktim yine ayni, kimi gorebiliyorsam yine onlari gorebiliyorum, e ben de kimsenin arkadas listesinde ekli olmadigim icin kimsenin profili yine bana acik degil yani benim anladigim bu? sadece birkac tanesinin iste universite sayfasi, sevdigi muzikler falan gozukuyor bu kadar, eskiden gozukmuyordu bunlar profilleri benim network'e acik olmadigi icin; onun disinda ben yine el emegi goz nuru ajanlik yapmaya devam edecegim anlayacaginiz. boyle acilim mi olur lan, insan ajanlari da dusunur, peh!
  • profilinizdeki arkadaşlar kutusunun ordaki kalemi kullanarak arkadaşlarınızı gizleyebilirsiniz. (bakan kişiyle olan ortak arkadaşlar hariç).
    ayrıca status update yaparken aşağıdaki kilit işaretinden "only friends" ya da daha "private" ayarlar ile tüm dünyaya açmayabilirsiniz durum güncellemenizi. ayrıca kilidin ordan customize dedikten sonra "make this default settings" (sol attaki kutucuk.. tam ne yazıyodu unuttum) işaretleyerek istediğiniz kadar private yapabilir, isterseniz sadece 1 kişinin o güncellemeyi görmesini sağlayıp dumurdan dumura koşturabilirsiniz)
  • etrafımdaki insanların deli gibi eski sevgili türküsünü söylemeye başlamasına vesile olmuştur. neymiş eski sevgilisinin fotoğraflarından analiz yapacakmış tespit insanı. madem mala bağladın önüne gelene bakacaksın o zaman git monica bellucci'yi falan bul onun fotolarına bak. vizyonunuz dar hepinizin, hiçbirinizden cacık olmaz.
hesabın var mı? giriş yap