şükela:  tümü | bugün
  • google'ın yorumlara çok geç müdahale ederek bir işletmenin zarar görmesine neden olduğu rezaletlerdir.

dentram diş kliniği var kadıköy ve levent'te. gelen hekimlere asgari ücret+sigortasız çalışma teklif ediyorlarmış.

diş hekimleri bunu google yorumlarda yazmış, arayıp teyit de etmiş birkaç kişi. bunun üzerine dentram diş kliniği iletişime geçerek yorumların kaldırılmasını talep etti google'dan ama kaldırılma tam 7 saat sonra gerçekleşti.

hayır bir kurum asgari ücretle sigortasız hekim çalıştırmak istediği için bu şekilde ifşa edilmemeli bence. ona kalırsa ülkedeki milyonlarca işsiz de var, sizin ayrıcalığınız ne ki sigorta istiyorsunuz? hekim oldunuz diye sigorta talep etmek nedir? google'ı kınıyorum geç müdahale ettiği için.
  • eğer doğruysa google ın yorumları kaldırması rezalettir.
  • hangi diş hekimi asgari ücretle çalışır ki?

tanım: rezalet içerikli başlık.
  • ironi mi değil mi bilmiyorum ama her ne kadar sevmesem de doktorlara, diş hekimlerine ya da psikologlara asgari ücret teklif etmek haysiyet yoksunluğudur.

ismini vermeyeceğim bir iktidar bütün meslekleri itibarsızlaştırmaya çalışıyor. bunun sonucu olarak da ahlaksız bir kısım insanlar kalkıp hekimlere asgari ücret ve sigortasız çalışma teklif edebiliyor.

hepsini geçtim sigortasız çalışmayı teklif etmek ihaysiyetsiz bir köpek olman gerektirir.

allah belanızı versin.
  • sen rezalet dersin, birisi acziyet der, diğeri mecburiyet der.
    tekel olmak işte bu yüzden çok tehlikelidir. bugün allah korusun senin adın soyadinla, hırsız bilmemne diye wordpress gibi 3 kuruşluk blogda yazılanla üzerine bir yafta yapistirirlar düşün nasıl zarar sosyal, ekonomik kariyer v.s ..
    ülke mahkeme kararı, zart zurt 2 ay. peh!
    ülkeler üstü dönem yakındır dostlar, sosyal hayatı bu yavşak sarı kafanın ülkesinin ürünleri iyice yönetir oldu. dişçi meselesi doğru yanlış bilinmez, ama yargılamadan da adam dovulmez..