şükela:  tümü | bugün
 • asıl başlık bu olacaktı; "10 bin beyin tümörü ameliyatı yaptım" dedi lise mezunu çıktı.

  bu ülkenin diplomasızlardan çektiği nedir arkadaş!

  akıllı bir vatandaşımız kendini beyin sinir ve omurilik cerrahi mezunu olarak tanıtıp ameliyatlara girdiği ve üniversitelerde seminer verdiği ortaya çıktı.

  benim anlamadığım bu adam nasıl bu kadar rahat bir şekilde üniversitelerde seminer verebiliyor,
  girdiği ameliyatlarda hastaların ölmesi durumunda bu ihmalkarlığın bedelini kim ödeyecek ?

  link:sahte profesör

  --- spoiler ---

  operasyon istanbul emniyeti’ne bağlı mali suçlarla mücadele şube müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirildi. polis ekipleri, kendisini gülhane askeri tıp akademisi mezunu beyin sinir ve omurilik cerrahi mezunu olarak tanıtan ve profesör olduğunu iddia eden cüneyt turan’ın lise mezunu olduğunu belirledi. bunun üzerine şüpheli hakkında soruşturma başlatıldı. mali polis ekipleri şüphelinin bir çok televizyon programına katıldığını tespit etti. turan’ın katıldığı programlarda,1985-1986 yıllarında almanya’da hamburg üniversitesi tıp fakültesi’nde ve abd'de beyin tümörleri üzerinde ihtisas yaptığını ve 10 binin üzerinde beyin tümörü ameliyatını başarılı şekilde gerçekleştirdiğini belirttiği belirlendi. sahte profesörün 2006-2009 yılları arası aktif çalışmaları olduğunu 2009'dan sonra da sadece misafir hoca olarak ameliyatlara iştirak ettiğini hiç bir hastasının da ölmediğini söylemesi de polisin dikkatiniçekti.

  ünıversitelerde seminer verdi

  mali polisin araştırmalarında cüneyt turan’ın televizyon programlarıyla yetinmediği belirlendi. sahte hocanın okullarda üniversite öğrencilerine de seminer verdiği anlaşıldı. şüphelinin, doktor olmadığı, herhangi bir vasfı olmadığı bir çok hastayı da yanlış bilgilendirdiği belirlendi. bazı hastaların beyin filmlerini inceleyerek para karşılığında çare sunduğu da öne sürüldü.

  gözaltına alındı

  yapılan tespitlerin ardından polis ekiplerinin sahte doktor olduğunu belirlediği cüneyt turan, mali suçlarla mücadele şube müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı. şüphelinin işlemlerinin sürdüğü belirtildi.

  --- spoiler ---
 • vay arkadaş bir de çakma mehdi'nin tv'sine de çıkmış :)
  (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=v8gewhahxwe)
 • tabi ki bu utanmazın ilgili bknz’ını vermekten hiç bıkmayacağım.
  (bkz: çağla düvenci sönmez)