şükela:  tümü | bugün
 • istanbul eyüpsultan'da asker uğurlaması sırasında yolu kapatarak drift yapan trafik magandası yakalandı. ehliyetine el konulan şüpheliye çeşitli suçlardan toplam 7 bin 710 lira trafik cezası yazıldı. şüphelinin kullandığı otomobilin piyasa değerinin 10-11 bin lira olduğu söylenmiş
  detay
 • çok iyi olmuş bu ceza. asker uğurlama terörünü engellemek için başka yol yok. artarak devam etsin bu cezalar, bunlar efendilikten anlamaz.
 • az bile yemiş. şimdi bu zararlı organizma tehlikeli davranışlarını bilinçli ve zevk alarak yaparken başka insanları düşündü mü hiç ? bir acaba diyerek, yaptıklarımdan dolayı insanları mağdur ederim, canlarını sıkarım, mallarına ve canlarına zarar veririm diye düşünmüş olabilir mi ? bu ve buna benzer tüm soruların cevabı hayır değil mi?

  kendi düşen ağlamamış. beter olsun pezevenk. bu sığırın magandalık yaparken tek amacı var: aklı sıra kendini ispat etmek. vay delikanlıya bak...vay yiğide bak falan gibi egosunu okşayıcı laflar denmesi. gözlerine girmek, büyüksün koçum demesini istedikleri organizmalar artık imece usulü cezayı ortaklaşa öderler.

  aslında bu tip sığırları toplumdan tecrit edip, magandalara, çomarlara özel bir şehir kurup oraya göndereceksin ve ne b.... varsa yiyin beraberce diyeceksin. neyse kendi düşen ağlamazmış diyelim bir kere daha.
 • arabanın değeri ile alakalı olmayan, yediği haltın cezasını alan kişidir.

  yol kapatmak ne demek? babanın yolu mu orası.
  bunun ambulansı var, hastaneye yetişecek insanı var, var da var. hangi akla hizmet, hangi cüretle yol kapatıyorsunuz.
  umarım bu ceza emsal olur da herkese, bir daha böyle magandalarla karşılaşmayız.
 • sor bakalim biz o 7bin lira cezayi yeterli bulduk mu?
 • iyi iyi demek bir yerlere gelmeye başladık yavaş yavaş.dün bu olayla ilgili haberi izlediğimde asker uğurlamasını bahane gösterip milli manevi değerler ardına sığınıp ceza almazlar diyordum.beni yanıltan yetkililere teşekkür ederim.

  bu tarz atraksiyonlara giren arabaya bayrak asınca vatansever olduğunu sanan
  arkadaşlara da ders olması ümidiyle. çünkü bayraklı arabanızla yollarda terör estirip, bu ülkenin insanlarının hayatını tehlikeye atıp, içinde onlarca insan olan belediye otobüsünü bekletince vatansever olunmadığıni anlayabilecek vizyonda olmadıkları belli.inşallah ibret olur.
 • insani değeri 1 tl olmayan sürücünün 7.710 tl ceza yemesidir.
 • gecen ambulansin önünü defalarca kesene 1320 lira para cezasi uygulanmisti.

  cezaysa ceza, neyse cezasi uygulansin. ama bu maganda 7710 tl ceza aliyorken, ambulansin önünü bilincli olarak defalarca kesen, akan trafigi tehlikeye sokan niye daha az ceza aliyor?

  cezayi alanlarin ekonomik durumlari mi belirliyor bu cezalari alirken? mesela porsche ile ayni hereketleri yapsak daha mi az ceza aliniyor, ben merak ediyorum.

  https://www.birgun.net/…ila-kadar-hapis-istemi.html

  ambul abi: bu yazi, magandanin aldigi cezanin miktarini degil, baska bir magandanin benzer ve daha fazla suclarla nasil daha az ceza aldigini sorgulamaktadir.
 • en sevdiğim haber türü. trafikteki gerizekalıların ifşa olduğu bu tür haberler. cezayı kesen polis memurunun eline sağlık.
 • gayet yerinde bir ceza olmuş. tüm trafiği tehlikeye sokan magandalara böyle cezalar uygulanmalıdır.