şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ekşisözlük donanımhaber işbirliği teşkilatı) (edit) gururla sunar
    öncelikle bu yöntemi donanımhaber forumundan alıntıladığımı söyleyerek donanımhaber ölücülerinin hışım ve gazabından kendimi kurtarmak istiyorum.
    hızla olaya girip çıkıcam.
    sevgili axess kredi kartı sahipleri, önce 4442525 akbank müşteri hizmetlerini arayarak axess kredi kartını kapatmak istediğimizi söylüyoruz. neden diyecekler. başka bir bankanın kredi kartını kullanmaya devam edicem diyebilirsiniz. sonra size müşteri temsilciniz diyecek ki 6 ay kartı kapatmama sözünüz karşılığında kartınıza şu kadar chip para yükleyelim. tamam diyip chip parayı alıyoruz.
    sonra aynı numarayı tekrar arayıp bu sefer kart limitimi indirebileceğim minimum tutara indirmek istiyorum diyoruz. örneğin 1000 tl. neden diyecek yine aynı bahaneyi sunuyoruz. bu sefer size düşürmek istediğiniz limit için her 1000 tl'ye 10 tl chip para önerecekler 6 ay limit düşürmeme sözü karşılığında. örneğin limiti 5000 tl azaltacaksanız 50 tl gibi. bunu da kabul ediyoruz. bu sistemi 6 ayda bir tekrarlayarak güzel sakalınızı alabilirsiniz. örneğin ben ocak ayında 65-75 tl bu ay da 85-75 tl chip para aldım.
    donanımhaber ölücülerine saygılar...
    edit temsilciniz sinyordemir sundu...
    hadi hayırlı sakallar