şükela:  tümü | bugün
 • çok sayıda yaralı varmış umarım ölü yoktur.

  bakanlığın ilk açıkladığı bilgiye göre en az 30 ölü 126 yaralı var.

  edit: hacettepe, ibni sina, numune hastanelerinde her gruptan kana ihtiyac olduğu söyleniyor yardım edebilecek olan lütfen hastanelere gitsin.

  edit: (bkz: ankara barış mitingi sonrası kan ihtiyacı)

  edit: sağlık bakanının son açıklamasına göre 86 vatandaşımız hayatını kaybetmiştir.ölenlere allahtan rahmet, yakınları ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

  ambulansların geçmesine izin vermeyen polisi dağıtmaya çalışan insanlar.

  çevik kuvvetin orda yolu kapatmasının amacını biri söyleyebilir mi lütfen? arkada ambulans bekliyor çevik kuvvet yolu kapatıp ambulansın geçmesine engel oluyor.bu nasıl güvenlik abicim lütfen biri açıklama yapsın bana.

  anlamadığım bir nokta daha var.yaralıların ameliyatları devam ederken nasıl olurda kan ihtiyacı yoktur diye açıklama gelir anlamıyorum.koskoca ülkenin sağlık bakanı 100 kişiye yakın ölü olan bir saldırıdan sonra nasıl kan ihtiyacı yok der.tabibler birliğinin yaptığı açıklamada 0 rh(-) kan ihtiyacı var diyor.bu nasıl sağlık bakanı yahu.istifa et denilincede gülüyor.
 • ülkede maalesef barış istenmediğinin bir diğer göstergesi. olayların son bulmasından ümidi kesmiş, insallah ölü yaralı çok değildir diyoruz.
 • kalp masajı yapılan gençler var.
  kimse ölmesin nolur.
 • emniyetten bir arkadaştan aldığım bilgiye göre 15 civarında ölü varmış. allah belalarını versin o bombayı patlatan sebep olan daha beter şekilde ölsün.

  edit: bana araçla patlama oldu şeklinde bilgi gelmişti ama imc tv yayına göre canlı bomba olabilir diyorlar.
 • ankara arena ile tren garı arasında meydana gelen patlama. umarım can kaybı olmaz diyeceğim ama..

  edit: ota boka arama noktası oluşturan polis bu sabah neredeydi acaba?
 • ülkenin çivisini kim çıkardıysa yerine geri koysun arkadaş dedirten üzücü hadise. umarım çok fazla kayıp yaşanmaz.

  edit: patlama görüntülerinde tam olarak "bu meydan kanlı meydan" dendiği esnada bombanın patladığı görülüyor. ironiler ülkesi yeminle.
 • seçim öncesi hdp'yi baraj altından kurtarma manevraları.
 • muz cumhuriyetinin başkentinde yaşanmıştır. ne kadar normal geliyor değil mi patlama falan? ne kadar olağan karşılıyoruz. haber alma, güvenlik, insanların yaşama hakları... ülkenin çivisi çıktı dediğimizde de kavgaya tutuşmaya çalışıyorsunuz.

  sikiniz taşağınız büyüdü mü? mutlu musunuz? her şey para ve güç mü?
 • çok şiddetli bir ses çıkaran patlama. umarım kimse hayatını kaybetmez.
hesabın var mı? giriş yap