şükela:  tümü | bugün
 • ışid'in tetikçiliğini yaptığı katliamdır.

  türkiye'nin en kanlı iki terör örgütünün üyelerinin/sempatizanlarının bu mitinge katılanları terör örgütü sempatizanı olarak tanımlaması çok trajikomik gerçekten.

  (bkz: sivas katliamı)
  (bkz: bahçelievler katliamı)
 • hala aklıma geldikçe canım acıyor nefesim kesiliyor ki geçen yaz ankara garın önünde durup öylece baktım gördüğüm tek şey insan parçalarının olduğu fotoğraflardı. hiçbir zaman aynı görüşte olmasak da insanlar ölmesin demenin bi partisi görüşü olmamalı...
 • teröristlerin kendi destekçilerini devlet yaptırdı süsü vererek siyasi güç kazanmak uğruna katlettiği saçma sapan bir olaydır, bu desteklediğiniz adamların sike sürecek aklı yokken hala ısrarla peşlerinden koşuyor olmanız da ayrı bir ironi, deveye diken yaranıyor tabii

  ayrıca seçim bitti bombalar sustu diyen orospu çocuklarına hemen seçim sonrası dönemde gelişen merasim sokak ve güvenpark saldırıları ile vodafone park'taki saldırıyı hatırlatmamıza gerek yok herhalde, zira zaten biliyorsunuz da işinize gelmiyor
 • bir kara gün, belki de en karası, ama öğrendim ki yıllar geçerken bazı acılar bütün tazeliğiyle duruyormuş hayatta.. geçmedi, geçmiyor, geçmiycek.. bir de yetmezmiş gibi 10 ekime sevinen mahluklarla bezeli..
  her şeye manas destanı gibi entryler yazan ben, bu gece her kelimenin acısında eziliyor, yazamıyor, konuşamıyorum.mazur görüle kelimelerimin kifayetsizliği, yetmiyor kuvvetim, nolur anlayın beni, biz gencecik ömürlerimize iki bin yıllık acılar sırtlamak zoruda kalmış gençleriz.
  ama kendimi yine de yazmak zorunda hissediyorum.
  10 ekim günü bu ülkede barışın, umudun, sevdanın, kardeşliğin sesini şarapnellere boğdular. ve failler yargılanmadan dinmeyecek bizim ne öfkemiz ne de acımız.
  ayrıca 10 ekim bahsinde dahi nefret kusan, vicdan ve insanlık yoksunu, bizlere keşke ölseydiniz diyen ve yezid'in torunu olmayı layıkıyla yerine getiren mahlukları gördükçe benim yüreğim küf tutuyor, midem bulanıyor.
  onlara tek bir sözüm var;
  ey efendiler, ey hükümdar engerekleri, "ey ölüm terzileri" *, sizi "deccal görse el emin sanar kendini."
 • o bombayı patlatanların abileri tam da bu saatlerde, ayn el-arab'da, tel abyad'da, ayn el-isa'da bombalanıyor.

  (bkz: etme bulma dünyası)
 • arkadaşlarımızı katletmeye çalıştılar, kimini katlettiler. unutmayacağım. unutmamak adına zihnimi dinç tutmak için elimden geleni yapacağım.
  ayrıca bakınız
 • bir grup militanın ypg lehine yaptığı gösteride kendi acı reçetesini tatmasıdır.

  (bkz: #96361206)
 • ulan ülke tarihinin en büyük katliamlarından biri olmuş ve hala terör örgütü sempatizanı yazıyor orospu çocukları. ışid 2 askerimizi diri diri yakarken de yalan, askerlerimiz yaşıyor, bu videoya inanan vatan hainidir diyen işid sempatizanları da sizdiniz, reina katliamına sevinen de sizdiniz.
  hdpden filan nefret ederim ama ulan o kan gölünü gördükten sonra yemişim dinini de, milliyetçiliğini de, partisini de.. insan olun lan insan.
 • amına koyduklarım, siz pkk'lı şerefsizler yüzünden nerede barış, kardeşlik, özgürlük gibi kelime duysam aklıma kesin altında pkk'nın yada dhkp-c nin parmağı vardır diye geliyor. içini boşalttınız güzelim kelimelerin, algımızı bozdunuz terörist orospu çocukları.
 • 1 kasım seçimlerine kadar devlet/mit'in 1000 yıllık devlet aklıyla kirli örgütlerle kolkola düzenlediği saldırılardan biridir.ak devletimizin kendi başkentinin meydanında kendi milletine düzenlediği saldırıdır.ölenlerin içinde tırnak kadar bu ülkenin askerine,öğretmenine,çocuğuna ve vatandaşına içinde düşmanlık besleyen biri varsa mezarında ters dönsün ama binlerce kişinin içinde 100 kişinin öldürüldüğü yerde ne kadar kolay atıp tutuyorsunuz lan öyle.hiçbir zaman gerçek failleri açıklanmayacak, iktidarın değişmesi önemli değil zira fail-i meçhul bu devletin iğrenç bir geleneğidir.bu iğrenç saldırının sonrasında iktidarın %80 oy aldığı şehirde uluslararası milli futbol maçında saygı duruşunda 100 kişi ıslıklanmış ama her ne hikmetse ışid denilen örgüt bu ülkenin 2 askerini yakarken kimseden çıt çıkmadı.riyakarsınız,1001 yüzlüsünüz,bencilsiniz ve rant,para,makam nerdeyse ordasınız.